Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasik tudnak szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tudnak szerelmesek lenni vagy csak a szex soran felszabadulo hormonok miatt mondjak,hogy szerelmesek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Hormonok nélkül is tudnak hazudni.


Nem képesek szerelemre.

2023. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudnak. Csak a nők. Igaz ők az utolsó fillérünkig. Onnan ne tovább.
2023. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Én ugy vettem észre keverik a birtoklást a szerelemmel..azt hiszik akkir szerelmesek ha féltékenyek is. Ezt abbol, hogy mert màsra nem féltékenyek.

"Ha nem szeretnélek nem lennék féltékeny"

Ebben a hatalmas tévhitben vannak. Szerintem azt sem tudják mi az szeretni. A birtoklás= szerelem a szótárukban.

2023. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

Forditva mondják javítom

"Azért vagyok féltékeny mert szeretlek"


Fogggalmuk nincs a szerelemről

2023. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem sem tudnak szeretni... A szex motivalhatja oket, de mas nem.
2023. jan. 8. 13:31
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Napi #mindenpasiszemétdugógép
2023. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Ja..mi érzelmek nélküli bszogépek vagyunk 😂😂
2023. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Talán az tud szeretni akikben van empátia érzék.

Nem azt nézi hogy aranyáso vagy, hanem azt, hogy segiteni akar neked az életben hogy menjen könnyebben.

Nem azt nézi hogy a te lakásod, a te albérleted, a rossz csap, kilincs, bajaid a te bajaid, hanem odaáll és elintézi Neked akkor is ha Neki ebből semmi haszna.

Neked érted él.

Nem azt nézi hogy meghiztál a szüléstől és ronda mosott rongy vagy, és elhagy olyanokért akik nincsenek ilyen helyzetben, hanem vállvetve részt vállal a gyerek körüli emberfeletti munkábol és veled egxütt dől ki, nem azt nézi hogy te ott esel össze és nem tudsz szexelni.

Ilyen az, aki valoban szeret.


Ritka.

2023. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Eredendően tudunk szerelmesek lenni csak hamar megtanuljuk hogy nem érdemes.
2023. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Tudnak, csak nem az átlagnőkbe. Akikbe halálosan bele tudnak szeretni, azok ott vannak a divatmagazinokban, a többiek, az elérhető többség kell csak szexre. Nem mondom, hogy átlagosabb nőbe nem tudnak beleszeretni, főleg, ha esélyesnek se tartják magukat szebbnél, de addig tartana ez a nagy szerelem, amíg nem jönne mégis egy lehetőség. Igaz ez fordítva is. A legtöbb párkapcsolatnak az a szerencséje, hogy a felek labdába sem rúghatnak az ideáljuknál. Láttam én már szívtiprót, aki úgy használta és dobálta a nőket, ahogy kedve tartotta, de akibe szerelmes lett, azért képes volt eldobni mindent és totál bolondot csinálni magából. Na de az a nő nem egy átlagos kinézetű nő.
2023. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!