Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOK ember, főleg SOK szülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOK ember, főleg SOK szülő számára miért érthetetlen és elfogadhatatlan a tény?

Figyelt kérdés

A tény, hogy SOK esetben a fiatalabb partner választja az érettebb felet?

Mégpedig tudatosan.



2023. jan. 16. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Azert mert ok is voltak fiatalok es tudjak hogy mit hibaz el...
2023. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Most nézzük a kulcsszavakat.

Tehát... te érett alatt azt érted, hogy 20 évvel idősebb partnert akarsz választani tizenévesen?

2023. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy SOK ember számára miért az, de SOK ember számára meg nem az.
2023. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadhatatlan vagy érthetetlen, mert képes vagyok logikusan végiggondolni, hogy egy kamasznak miért tetszik egy érettebb partner. De felnőttként, szülőként nem is ezzel lenne problémám, hanem az idősebb féllel. Ő mégis miért megy bele egy ilyen viszonyba? Akár férfi, akár nő. Neki is megértem a mögöttes motivációit, nem az, nyilván fiatalabb párral ő is fiatalabbnak érezheti magát és megvan annak is a bája, ha valaki tetszik a fiatalabb generációknak, de ez szimplán hiúsági kérdés (esetenként szexuális). De egy felnőttől elvárnám azt a fajta érett gondolkodást, hogy nem megy bele ilyen kapcsolatba. Hogy megáll annál a pontnál, hogy legyezgeti a hiúságát, és továbblép, nem kezd egy tizenéves kamasszal harminc-negyven éves létére. Mégis mi közös lenne bennük? Semmilyen szempontból sincsenek egy szinten, és igenis megvetendő, ha egy 40+ faszi egyenrangúnak gondolja magát egy 15-16 éves kislánnyal. Hiába, hogy az a kislány nyomult rá először, ő a felnőtt, neki kellett volna határt szabnia ennek. És undorító, ha nem tette, mert neki a friss husira állt a farka.
2023. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Próbálod úgy előadni, mintha ez gyakori lenne, hátha azzá is válik ezáltal. Ügyes!
2023. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Én elfogadom, de unalmas már a műsor, hogy szembeköpve a statisztikákat és mások tapasztalatait, azt hiszik egyesek, hogy ez az általános.


Egy nagyon hangos kisebbség vagytok, akiknek sokkal kevesebb figyelmet kellene szentelni.


Dugjatok a szüleitek, nagyszüleitek. korosztályával, csak ne tudjunk róla.

2023. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem épp, hogy senki nem a fiatalt hibáztatja ilyenkor.

Mindenki tudja, hogy itt az idősebb fejében van a gebasz.

2023. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

7.


Mondjuk azért a fiatal se szent, ha anyagi okok vezérelik.

2023. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

A gyermeki rajongás és borult hormonom, nem keverendő össze egy felnott érett megfontolt gondolkodassal.

Gusztustalan kihasználni fiatalokat idősebbeknek.

2023. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mégpedig tudatosan."


Aha, a gold digger viselkedés valóban tudatos.

Az apakomplexus viszont tudat alatti.

2023. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!