Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert tilt le ahelyett hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tilt le ahelyett hogy elmondana hogy nem akar engem? Mitol fel?

Figyelt kérdés

Annyiba sem nez hogy leirja hogy nem akar engem? Nem erek mar neki par masodpercet sem hogy oszinte legyen? Vagy nem akar megbantani es ugy van vele hogy jojjek ra magamtol? De ha nem akarna megbantani nem tiltana le hanem korrekten megbeszelnenk hogy nem..

De mitol fel akkor? Miert nem tudott oszinte lenni?


2023. febr. 17. 11:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Akik igy viselkedtek eddig ,azok mind visszatertek de csak szorakozni akartak es nem tiltottak le csak eltuntek.

Viszont itt mindketten komoly kapcsolatot szerettunk volna, csak volt egy kis baj es nem lehetett vele megbeszelni. De tudom hogy o nem fog visszaterni..

2023. febr. 17. 11:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás mindig érzelemből megy - és most nem arra gondolok hogy kukabuvár oszkár rád irt random facebookon, hogy úgy megcsinál, hogy nem tudsz járni egy hétig sem - hanem hosszabb ismeretség után
2023. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
24l
2023. febr. 17. 11:49
 4/14 A kérdező kommentje:
2. O mindenkit letilt akivel nem akar beszelni. Volt olyan hogy irt neki valaki engedelykeresben akit nem ismert, megkerdezte ki az meg sem varta a valaszt de mar le is tiltotta a szemelyt. Masrol is tudok akit letiltott amikor mar nem akart vele beszelni. Szerintem ez nem kotheto az erezelemhez csak a kozonyhoz
2023. febr. 17. 11:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

“ O mindenkit letilt akivel nem akar beszelni”


Akkor ez a válasz a kérdésedre.

2023. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert így könnyebb. Nem kell magyarázkodnia, nem kell szembesülnie a viselkedése következményeivel, nem teszi ki magát kellemetlen helyzetnek. Gyáva és önző, ne sajnáld, hogy egy ilyen ember nem lesz az életed része.
2023. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nem akar velem beszelni. De a kerdesem az hogy miert nem tudott oszinte lenni? Mitol felt?
2023. febr. 17. 11:55
 8/14 A kérdező kommentje:
6. En is onzonek gondolom mar, de akkor is faj nagyon hogy semmit nem jelentek neki
2023. febr. 17. 11:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent ez sokkal kellemetlenebb hogy eltunik es letilt mint az ha megmondana hogy nem akarlak es kesz
2023. febr. 17. 11:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9 Neked igen, de neki nem és ő csak arra gondol, ami neki kényelmes.
2023. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!