Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jártatok már ilyen kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már ilyen kellemetlen ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Igazából elég kínos sztori, úgyhogy légyszi, ne fikázzatok. Tudom, hogy itt nem kapok rá megoldást, sőt itt nincs is megoldás, mert egyértelmű a helyzet, csak kíváncsi vagyok, hogy járt e már valaki hasonló cipőben, és hogyan élte meg.


Az a helyzet, hogy fel kellett ismernem a helyzetet, hogy beleszerettem a sógornőmbe. (Tesóm felesége)

Eleinte is mindig atraktívnak tartottam, mert nagyon csinos és kedves lány, de most úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé. Ha náluk vagyok, próbálok inkább távolabb maradni tőle, mással foglalkozni, nehogy bármi lejöjjön, meg nekem is jobb talán. Kétszer is álmodtam róla. Legutóbb tegnap. Álmomban kérdezte, hogy el titkolok e előle valamit. Mondtam neki, hogy jobb neki, ha nem tud róla. Szóval még álmomban sem mertem elmondani neki. Elég ramaty helyzet, és tudom hogy itt nincs mit tenni, csak a véleményetekre, esetleg hasonló tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.



2023. febr. 17. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig kerüld, amennyire tudod, nyiss tudatosan más nők felé, és el fog múlni. Ez van.
2023. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még csak ilyesmi hiányozna.

Nem. De biztos, hogy belészerettél? Nem vagy magányos, régóta egyedül? Nem azért érzed a "szerelmet" mert kedves, odafigyel, mert látod, hogy a testvéreddel tényleg szeretik egymást és arra vágysz, hogy olyasmiben legyen részed? Mert ez mind lehet...

2023. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos előfordul, hogy olyanba szeretünk bele, akibe nem kellene. Nehéz ezt irányítani. Ha nem kötelező vele időt töltened, akkor próbáld inkább elkerülni, és másokkal találkozni inkább.
2023. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es: Velem sem kedvesebb, mint mással, és nem vagyok annyira régóta egyedül, hogy csak úgy (akár félreértésből) beleszeressek valakibe. Nincs szeretet hiányom. Egyszerűen csak így érzek iránta. Mindegy is igazából.

Próbálok minél távolabb maradni tőle. Tudom, hogy ez a legjobb. Csak elég durva, hogy annyira bele estem, hogy már vele is álmodok. Ráadásul nem is egyszer.

Köszönöm a válaszokat!

2023. febr. 17. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Ismerek ilyet.

A sógornőnek (műnő szilinkonmell festett szőke stb)mindig szivecskéz is instán, a sógornő meg szánja röhögi, a bnőit is a srácnak.

A bnők meg rendszerint otthagyják:D


Hülye az ilyen akinek nem az igazi kell hanem a szomszed kertje a zoldebb csak:D

2023. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a helyzet közel sem ilyen. Valójában már én sem tudom, hogy miért írtam ide ezt ki. Talán mert nincs kivel megbeszélnem. Inkább meg kellett volna tartani magamnak.
2023. febr. 17. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ott se mutatja ki a sógornő hogy szánja. Csak mögötte.
2023. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező, azt írtad úgy érzed. Nem azt írtad, hogy szerelmes vagy.

Álmodban nem merted kimondani. Lehet pont azért, mert nem is vagy, csak vágyódsz az elérhetetlen után.

Nem lényeges, hogy mennyire kedves, vagy attraktív nő, tiltott gyümölcs és azért érzed így.

De eltudod képzelni vele a jövőt, álmodozol arról, hogy vele kelsz, fekszel nem szex szintjén is?

Nem tudom pontosan persze, lehet szerelmes vagy, de úgysem lenne ennek az érzésnek jó vége.

Kerüld ahogy tudod, idővel ismerkedj, aztán minimum eltunik ez az egész érzelem-csapda, maximum más nővel leszel együtt boldogan.

2023. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sógornőd már rég tudja mit érzel iránta. Mi nők ezt kiszagoljuk.
2023. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért írtam, úgy úgy érzem, mert már nem csak úgy tekintek rá, hogy hú de jó csaj, meg közel sem csak szexre kéne. Komolyan mélyebb érzelmeim vannak iránta. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem keresek barátnőt. Nem ragadtam le itt.

Amúgy hozzáfűzöm, hogy hidd el, bizzosan nem is sejti, hogy mit érzek iránta. Semmi jelét nem mutatom, nem teszem neki a szépet és semmi utalás nincs a beszélgetésünkben sem. Pont ahogy korábban írtam, próbálom inkább ketülni.

2023. febr. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!