Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha én kölyökképű, kisfiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én kölyökképű, kisfiús arcú vagyok (de amúgy jóképű, magas, stb), akkor normális, hogy inkább a kislányos arcú nők találnak meg? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon kölyökképem van és ez mellé ránctalan, puha bőröm és 5-7 évvel fiatalabbnak is szoktak gondolni a legtöbben. Visszagondolok és a legtöbb kapcsolatom vagy tetszés kiváltásom olyan lányokkal és nőkkel volt, akik szintén vagy fiatalnak néznek ki vagy azok voltak. Pl. a "nőies arcú" nők, akik nem kislányos arcúak, nekik szinte sosem szoktam tetszeni.
2023. febr. 26. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha 20 évesnek nézel ki, akkor nem a 30-as nők fognak betalálni.
2023. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

A babaarc a nok kozott a szepseg legmagasabb foka. Minden plasztikai sebesz babaarcot gyar,kiveve,hA masra kerik.


Mivel te jol nezel ki,igy a szeparcu(=babaarcu) nok talansk meg. A csunyacskabbak meg nem mernek veled kezdeni.


N

2023. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babaarcom van, nem mondanám, hogy az túl jó, hogy 10-15 évvel fiatalabbnak néznek a koromnál, és csak a kölykök próbálnak velem ismerkedni, meg szinte mindenki butának, meg pátyolgatni való kis gyámoltalan lénynek gondol. Nekem is jobb lenne, ha karakteres arcom lenne inkább, pasiban is az tetszik, de hát ez van.
2023. febr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Engem sosem talált be semmilyen nő, sem fiatalabb, se idősebb. Se csúnyák, se szebbek. Mindig is olyan volt nekem mintha nem is léteztem volna. A fiútársaságban egy gyenge, lányos kisfiúnak tűntem, sosem vettek komolyan. A hozzám való lányok elkerültek, mert azt hitték általános iskolás vagyok. Később 35 évesen 20 évesnek néztek, akkor meg öregnek számítottam a korom miatt. A vagány nőknek a sármos, karaketeres macsók tetszettek. A fő probléma az, hogy sem a párkeresésben, sem a magánéletben sosem vettek komolyan a kinézetem miatt. Ez az átok a munkahelyemen is megvan, ugyanis vezető beosztásban vagyok, de senki nem vesz komolyan. Szerintem ez egy krva nagy átok, inkább néztem volna ki mindig 5 évvel idősebbnek.
2023. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!