Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt meglehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt meglehetne oldani?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nagyon bejön és én is bejövök neki, de van egy félelme ami miatt nem akar kapcsolatot, illetve nagyon kevés ideje van ezért nem is lenne ideje egy kapcsolatot fenntartani.


Nem tudom esetleg hogy ezt megelehetne-e beszélni, mivel úgy gondolom legalábbis hogy az ő félelme megoldható azzal ha megbeszélnénk a megoldást.

Másik ami nekem nem okozna gondot az az, hogy kevés ideje van.

Nem lennék emiatt szomorú, egyik barátom által megtapsztaltam milyen ha valakinek kevés ideje van és közben mindennel foglalkozik, így elég megértő vagyok.

De nem tudom hogy ez neki kevés lenne-e.


Szerintetek ezt meglehetne oldani egy megbeszéléssel vagy ha ennyire nem akar kapcsolatot akkor hagyjam?


2023. febr. 28. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a félelme pontosan?
2023. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Arra van ideje az embernek amire akarja. Ez, hogy "fél a kapcsolattól" csak süket duma, el ne hidd, csak nem akar megsérteni, hogy annyira nem vagy jössz be mégse neki, mint ahogy azt előadja. Ilyenkor jönnek a kibúvók, ködösítés.
2023. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csak szexet akaró pasik tipikus, üres kifogásai. Hagyd.
2023. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj, hogy hazudsz. Ez a kevés ideje van de megértem maszlag addig játszik, amig nincs kapcsolat. Amint van, egyből megy a rinya fokozatosan egyre több minden nap, hogy miért nem foglalkozik veled, neked ez kevés, elhagyod másért.
2023. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!