Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy szerelmes legyen belém egy nő?

Figyelt kérdés

Soha nem sikerült elérni, hogy egy nő szerelmes legyen belém. Mikkel tudnám elérni, hogy olyan ember legyek, akit szerethetnek, akibe szerelembe eshetnek?

Elég szörnyű környezetből származok, csodának mondható, hogy túléltem és kikerültem onnan, viszont én a legelső pillanattól kezdve gyökeresen változtattam, mert soha semmiben nem akarok olyan ember lenni, amilyen a környezetem volt, de lehet érződik rajtam a túl sok feszültség vagy nem tudom.

Mit tehetnék? Zavaró, hogy sosem sikerült elérnem, holott már 28 éves vagyok.


Előre is köszönöm a segítségeteket!

Kellemes estét, napot kívánok mindenkinek!



2023. márc. 6. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
A traumáidat földolgoztad, kérdező? Túl vagy rajtuk?
2023. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor leszel szerethető, ha sikerült önmagadat elfogadni, sőt megszeretned. (Nyilván nem nárcisztikus módon.) Addig, amíg ez nincs meg, nem fogsz viszonzást kapni, alapvetően a negatív kisugárzás miatt.
2023. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!