Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kirúghatják ha kiderül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirúghatják ha kiderül a viszonyunk?Legálisnak vagy illegálisnak minősül a munkavégzési helyen kívüli" össze fonódás"?Össze jöttünk titokban egy kézbesítővel.

Figyelt kérdés
Postahivatalban dolgozok de nem vagyok kézbesítő,más a munkaköröm.Konkrétan egymással nulla munkakapcsolatunk van,viszont már 5 hónapja tart a szerelem köztünk a civil életbe.Elbocsájthatnak mindkettőnket ha pl nagyon sokan megtudnájék a titkos kapcsolatunkat?Mindketten titkoljuk a nyilvánosság elől,a megjegyzések,heccelések miatt.Megfogtam őt a kedvességemmel és ő is megfogott engem,folyton hiányzunk egymásnak annyira szinte,hogy az már fáj.Nem gépek vagyunk,hanem érző hús vér emberek,de a főnökségeknek általában mi a véleményük az ilyen pluszos alkalmazotti kapcsolatokról?Elítélik vagy megtörténhet dolognak tartják és legyintenek egyet rá,azt gondolva hogy attól még ők ugyanúgy megkapják a fizetésük ha pl az egyik munkatárs megcsalja a párját a kollegájával?Az emberek hogyan állnak az ilyenhez egyáltalán?Ha főnök lennél hogy állnál ehhez?
2023. márc. 8. 02:31
1 2 3
 1/27 Noren1989 ***** válasza:
85%

Normálisék telibe lesz@rják, hogy kivel dugsz.


Amúgy remélem tudsz aludni.

2023. márc. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
(NEM VEZETŐ VAGYOK félre értés ne essék.)
2023. márc. 8. 02:35
 3/27 A kérdező kommentje:
Ténleg?Hogyhogy?Azt hittem van valami szerződéses szabály erre dolgozók között.😃
2023. márc. 8. 02:36
 4/27 Noren1989 ***** válasza:
16%

Nem, ez csak iratlan szabály.


Természetesen sokszor félreteszik.


Muci, tudjuk, hogy nem vezető vagy,

tanári képzettséggel érdekes lenne.

2023. márc. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jólvanna!De bajunk lehet belőle ha pl csak úgy valahogy mégis kiderülne?Egyébként kézbesítő is bele szerethet ügyfélbe de az ügyfél is a kézbesítőjébe szóval az már megint egy érdekes téma.De szerintem szépek az ilyen véletlen szerelmek.🙂
2023. márc. 8. 02:53
 6/27 Appassionato2022 ***** válasza:
73%
Lehet, hogy csak en nem ertem? Ti ketten fuggetlenwk vahytok es osszejottetek vagy kPcsolatban eltek es titkos szrretok vagytok? Mert ebben a szituban nagyon nem mindegy.
2023. márc. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Alkalmi kapcsolataink vannak csak mindkettőnknek amolyan afférok de hívjuk egymást és csetelünk sok ideje már.Miért annyira fontos ez?
2023. márc. 8. 03:36
 8/27 A kérdező kommentje:
Egymásba szerettünk az érzelmeinket nem tudjuk kikapcsolni.
2023. márc. 8. 03:36
 9/27 Appassionato2022 ***** válasza:
18%
Szerintem ez a legfontpsabb. Mert ha nincs tartos kapcsplat, nem vittetek el a legutobbi ceges talalkozora a partmert nrm var tegad valaki zaraskor a posta elott, magyarul latszolag/kifele is fuggetlenek vagxtok, aklor egyszeruen szoltok a gonoknak hogy ti ehymasba szerettetek. Ha noncs kozos munka nem zavarja, csak mekger hogy mu kaidoben nemegxen egyutt logas, hetyeges. Ja viszont kapcsoltban el valaki, akkor s fonok ehhez nem adhatja aldasat, tehat jobb, ha eltitkoljatok.
2023. márc. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az is lehet,hogy tudják már páran nem tudom.Csak attól tartunk,hogy ne rúgjanak ki minket ezért.
2023. márc. 8. 04:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!