Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként elmondanátok a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként elmondanátok a férfinak, hogy többet szeretnétek tőle, ha ő valószínűleg csak barátként gondol rátok?

Figyelt kérdés
Valaki volt esetleg ilyen szituban? Mi lett a vége?

2023. márc. 11. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Aki nem igényel engem arra nem tukmálom magam soha.


Engem az erdekel a pasinak mi kell belolem es mi nem.ami neki mégcsak nem is kell, azt én nem is fogom neki tálcán felkínálni soha!

2023. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Ja pelda

Laza kapcsiban voltam vkivel mert ő nem akar tobbet. Gondoltam akkor semmi koze nincs is ahhoz en mit erzek.

Mivel az idovel is tartotta tovabbra is a 3 lépést meg hogy lazában vagyunk, inkabb elkezdtem keresni olyat aki majd szeret is.

Na ez neki nem tetszett igy hirtelen arrol kezdett engem győzködni hogy érzései vannak felém később meg szerelmeket vallott.

Mivel nem vettem be mert vágtam h csak birtoklás nem mondtam neki rá semmit.


Amikor viszont azt láttam rajta hogy igenyli azt hogy en is mondjam neki h szeretem, még akkor sem!


De amikor azt láttam hogy már szenved es kinlódik ettől! Csak akkor tiszteltem meg azzal h erzelmileg megnyílok elotte.


Azt is kár volt! Mert ahogy nyeregben érezte magát azonnal átfordult lekezelobe mintha en örülhetnék annak hogy ő velem van! Nyomta le az onbecsülésem h ugy se kellenék senkinek.


Akkor meg találtam mást aki nem jatszmazik nyiltan szeret imád ölel és leléptem.

Erre az előző hirtelen megint szerelmes lett, menjek vissza, megkérte a kezem, én meg de örültem annak ahogy a szemem láttára törik össze a szemét aljadék!:)


(Első voltam)

2023. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Semmi esetre sem.
2023. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Ő az a tipus ha egy nő szerelmes lesz belé, neki az behódolás, lábtörlőség, hirtelen megnő magasra az önbizalma, azt hiszi ő az istenkirály, ezzel párhuzamban a nőt elnyomná lekezeli, lenézi, mert ő az atyaúristen.

Nagyon vigyázni kell azzal hogy kinek mit adsz. Megérdemli e. Aki mégcsak nem is kéri nem is igényli, annak meg egyenesen tilos is bármit is nyujtani

1-2 voltam.

2023. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Voltam. Tőbb, mint fél év volt kiheverni a durva elutasítást, majd közel 1 év, hogy barátként nem, de havernak tudom ismét tekinteni.

Most van olyan, aki tetszik, de tanultam a hibámból és inkább végignézem, hogy jön össze mással, minthogy megint összetörjenek. Marad plátói a dolog.

2023. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hatalmas nagy öngól lenne, mert nem fog változni a hapsi érzése, viszont feleslegesen kiszolgáltatottá tenné magát az ember, az meg nem hiányzik. Szóval rád bízom, döntsd el, mennyire jó ötlet e.
2023. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, de bárcsak ilyen egyszerű lenne a helyzet! Én azonban sose tudom, hogy az illető szerelemmel, barátként vagy sehogyse gondol rám. Szóval nem mondok semmit és nem is lesz semmi🤷🏼‍♀️
2023. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Maximum szexben benne lenne, de ha többet szeretnél mint az, akkor inkább ne is haverkodj vele, mert nehezebben felejted el, hogy az "árnyékod" meg azt is rossz nézni, hogy mással kavar.
2023. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Biztos vagy benne,hogy ő csak barátként gondol rád?

Egyébként nem,nem mondanám meg.17 évesen csináltam először és utoljára ilyet.Nagyon nyeregben érezte magát ettől,csak ki akart használni szexuálisan.

Ilyet szerintem nem szabad.Azóta én szinte sohasem kezdeményezek.Bár már szerencsére 11 éve van kapcsolatom.

2023. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta vagyok óvatos az ilyen dolgokkal, amikor régen egy srác barát barátja első találkozásunkkor felolvasta egy lány szerelmes sms-ét nekem amit ő kapott aznap. Nagyon kellemetlenül éreztem magam, sajnáltam a lányt mert fogalma sincs, hogy milyen durván visszaéltek a vizalmával. Ki tudja hány embernek olvasta még fel és röhögtek rajta a haverokkal. :/
2023. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!