Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanád neki, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád neki, hogy szerelmes lettél belé, ha tudod, hogy ő még nem az?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk, de távkapcsolat, így viszonylag ritkán tudunk találkozni. Pár héttel korábban beszéltünk róla, hogy vannak érzéseink egymás iránt, de még nem szerelem. Mindketten a lassan szerelembe eső típusok vagyunk, ugyanakkor annál mélyebbek az érzelmeink. Hát én már biztos vagyok benne, hogy szerelembe estem. Pár nap múlva találkozunk, és nem tudom, elmondjam-e neki. Ezzel vajon megijeszteném vagy segítene abban hogy ő is szerelembe essen? Szinte biztos vagyok benne, hogy benne még nem alakult ez a mély érzés ki. Azt viszont tudom mert mondta hogy ő fél magától az érzéstől, fél szerelmesnek lenni, ezért is alakul ki bennem nehezebben. Ti elmondanátok neki a helyemben ?

Én 30/N, ő 33/F


2023. márc. 21. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért 30 évesen már illene tudni, hogy mi az a szerelem. Amikor már együtt éltek 1 éve de még mindig csillogó szemekkel néztek egymásra, tisztelitek egymást, elfogadjátok egymást az összes idegesítő rossz tulajdonságotokkal együtt, megéltetek dolgokat, átvészeltetek nehézségeket de még mindig egymás mellett akarjátok leélni az életeteket. Na ez szerelem. Az, hogy már találkoztatok max 10szer és vágysz rá, az nem az.
2023. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el, mert nyomás alá helyeznéd őt úgymond, ha ő elő áll a szavakkal, akkor visszonozd. Mellesleg van úgy, hogy ki sem kell mondani, mert érzi az ember és legfőképpen kifejezi, hogy szerelmes a másikba...
2023. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne mondd el, onnantól elkönyveli, hogy megvagy neki. Mindig addig birizgálja az agyukat vki amig bizonytalanságban vannak tartva.
2023. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

#1 utra gáz a hangvételed is, ez az illene tudni, meg tartalmilag is, hogy így megpróbálod kizárni más élményeit, érzelmeit abból ami a szerelem.


Kérdező, szerintem ne mondd ki még így tervezetten. Majd lesz egy pillanat, amikor vagy egyértelmű lesz e nélkül is, vagy pedig adja majd, hogy akkor ott valahogy kimondod, mert egyszerűen a helyzet hozza.

2023. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Elhiszem, hogy fáj az igazság. De a szerelem szó teljesen elveszíti lassan a súlyát, ha minden agyban lejátszódó kémiai folyamatok után "szerelmet" vallanak az emberek.
2023. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem mondanám el, szerintem korai még ezt kimondani. Kimutatni már lehet.
2023. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy te szerelmes vagy?
2023. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 lol dehogy fáj, tudom milyen szerelmesnek lenni. nem tőled fogom megtudni. ez is ahogy most írsz, hogy te vagy az igazság hordozója és aki nem ért egyet annak fáj az igazság...
2023. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5

A szerelem agyban lejátszódó kémiai folyamat. A "vannak mély érzéseink egymás iránt" meg még nem szerelem.

2023. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!