Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba akinek barátja van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mindig mindenkit meg csalók,a. Hűséget hírből sem ismerem, folyton jön egy másik lány aki érdekes számomra vagy úgy érzem h többet tud adni, megpróbáltam változtatni

, pszichológusnal is voltam, de úgy felidegesitett, hogy majdnem megvertem.

Folyton másba szeretek bele, komoly pozícióm van jól keresek, van külön házam, 3 éves Mercedes a garázsban lenne mire gyereket csinálni, meg jövőt alapozni de valahogy mindig megcsaltam a baratnoimet , volt amikor nem derült ki de volt amikor igen. És szakítottak velem 26 éves vagyok, rengeteg lánnyal feküdtem már le. Most egy csinos orvostanhallgató lányba szerettem bele akinek barátja van. Nem akarom őket szétválasztani, ,mert 2-3 hét után tuti h öt is megcsaltam de most nem így érzem.

Igazából a kérdést sem tudom h miert írom ki mert eddig senki nem tduodtt megvaltoztatni. Erősek a fellángolásaim.

Helyesirasomert bocsi, de angol a Macbook PRO billentyűzete. Köszönöm h végigolvastal, legyen szép napod.

26/F/ Nagyon helyes



#Szerelem, romantika,love story, édes, rózsaszín felhő, kva anyadat lesz belőle nem tart sokal #Mindig van jobb mindenkinel van jobb, Mercedes gle coupe 63 amg
2023. ápr. 2. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha a csajnak nem tetszel, vagy mégis, de nem csalfa, akkor úgysincs esélyed, úgyhogy felejtsd el. Légy csak ösztönlény, aki egyejszakasokban, szexkapcsolatokban leli örömét. Nincs ezzel baj, de a párkapcsolat nem neked való. Tehát ne is kezdj bele senkivel, kimeld meg őket.
2023. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
#1 szerintem olvasd el újra, amit írt :DDD
2023. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább te olvasd el újra 2es. :DDDDDDDDD
2023. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az 1.- nek van igaza, jól válaszolt és pont arra, amit kérdeztem. Tudom és igazad van #1 de nem fog menni úgy sem változók meg, nagyon sok kapcsolatot tettem így tönkre, de mindig azt a kérdést teszem fel h mi van ha ez most más? Mi van ha most működni fog és boldogok leszünk? Miért nem vagyok olyan mint. Többiek mindenem megvan már csak 2 gyerek meg egy állandó barátnő hiányzik

.

2023. ápr. 2. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A főkérdésre: Ilyen írásképpel és intelligenciával nyugodtan próbálkozz az orvostanhallgatónál, legalább röhög egy jót.

A többire: Ne akarj megváltozni! Egy "állandó nőnek", meg a gyerekeiteknek csak büntetés lennél. Nem érdemelnék meg.

2023. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves #5-ös!

A válaszod első részét nem tudom értékelni, határozottan elutasítom és nem értek egyet.

Akkor jól figyelj rám kistöki! Te ! A monogámia megtestesítője mi? Mindjárt elsul az a nagy okos fejed?

Rengeteg lánnyal voltam együtt, nem csak hogy az orvostanhallgatókkal, de élelmiszermérnökökkel, orvosokkal, tudósokkal, celebekkel is.

A helyesírás miatt elnézést kertem, de irtam, hogy a Macbookon az autó korrekt nem igazán akar működni, hiába írom le, átírja, hiába javítom ki, kijavítja. De meg jó, hogy itt nem számít a helyesírás, és nem ilyen szintű kioktatást vártam. Egyáltalán ne érdekel a véleményed, sőt meg csak le se sz@*om! Egy kis kötekedő idiota vagy, amúgy pedig nem tartozom magyarázattal. Bírom az ilyen önkéntes nyelvtan tanárokat. Szebb lenne a világ ha először magadba neznel!


A válaszod 2 részével csak egyetérteni tudok, folyamatosan félre mennek a dolgok ha családos anyukával kezdek, emiatt Te is zöldet kaptal! De vegyél vissza az arcodbol mert nem kertem helyesírási kioktatást!


Köszöni amúgy a valaszokat mindenkinek ment a zöld.

2023. ápr. 3. 02:43
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
#3 nem tűnik fel, hogy trollkodik a gyerek? Ne legyél már ennyire ostoba :DD
2023. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
De amúgy köszönjük kedves kérdező, valószínűleg én vagyok az egyetlen, akinek leesett a poén. Tényleg nagyon sok energiát fektettél bele, de azért ez még így is csak egy gyengusz troll volt.
2023. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Mekkora pózer troll. :D


Töki, ahogyan írsz a dolgokról szerintem életedben nem láttál még nőt mezítelenül magad előtt. Maximum anyád amikor rányitottál a fürdőben. :D

2023. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Megpróbálom a lánnyal, hátha most ez más lesz. Majd dönt b én kellék e neki.
2023. ápr. 4. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!