Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rányomhatja a bélyegét az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányomhatja a bélyegét az ismerkedési szokásokra/ együttélésre ha valakinek van egy álomvilága, elképzelt férfi,akit a valóságban szeretne maga mellett látni?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta van egy képzelt álomvilágom, amiben megvannak a férfitípusok akik tetszenek.Folyton arra törekedtem,hogy az életben is olyat találjak magam mellé, amilyenek ők a képzeletemben. Ha belekezdek egy kapcsolatba, akkor is folyton velük fantáziálok,róluk álmodozom. Ez azt jelenti,hogy akivel összejövök,abszolút nem vagyok bele szerelmes? AKárhogy is próbálom kiverni a fejemből az álomvilágot nem megy,hiszen még éjszaka is velük fekszem le, a lelki szemeim előtt.Akik mellett eddig voltam,komoly kapcsolatban,egyik sem hasonlított az "álompasijaimra". Ki lehet ebből valahogy jönni,vagy addig fog hajtani ez az érzés,és vágyvilág amíg nem találok olyat, mint akiről álmodozom?
2023. máj. 1. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talalj olyat, ennyi a megoldas. Mindenkinek vannak elkepzelesei, nem erdemes ezektol nagyon elterni.
2023. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De azt mondják,ha nagyon görcsösen ragaszkodom,akkor nem találok. Meg ha mégis ezt tartom szem előtt akkor a pasik azt mondják" túl magas a mérce, meg nem reális az amit elvárok.
2023. máj. 1. 00:17
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a tökéletesre nem érdemes várni mert az úgy sincs. Lehet álomideálod, de tudnod kell hogy ott is hibádzhatnak dolgok. Inkább arra érdemes menni aki belül jó ember.
2023. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A mostani párom belül jó ember, de nem az ideálom.Nem olyan,amilyet mindig szerettem volna. Tudja,hogy nem az, és mégis eltűr maga mellett..Nekem meg lelkiismeret furdalásom van,hogy bár nem olyan,mint amilyet szerettem volna, és csak azért vagyok vele mert jó ember, és ez bánt.
2023. máj. 1. 00:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal kell foglalkozni, hogy realis-e vagy sem. Mindenfele elvarasnak lehet megfelelo embert talalni, a kerdes, mennyi ido alatt. Meg nyilvan figyelembe kell venni, hogy valoszinuleg ok se valami jottment senkit akarnak, tehat neked is meg kell felelned nekik.

Meg nyilvan vannak baromsagok, de gondolom nem azon bukik el a kapcsolatod, hogy az alomferfi neked gondor, barna haju, a parod meg szoke, egyenes. A kulsosegekhez nem kell ragaszkodni, a belso dolgokat viszont nem lehet csak annyival potolni, hogy rendes…

2023. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem fantasy világom van. Fiatal korom óta epítgetem, vegyülnek benne Tolkien Középfölféje és a Warcraft sorozat Azeroth-jának elemei, ezek ketten a fő inspirálóim...de nincs köze a csajozásomhoz, nem befolyásolja
2023. máj. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Álompasi létezik, de nem fogod megtalálni, vagy ha igen biztos nem kellesz neki. Élj a valóságban, mert egyedül maradsz.
2023. máj. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mert az álom nem fog egyezni a valósággal.
2023. máj. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Írd le az ideálod részletesen és szerintem nagyjából kiderül, hogy reális-e.

2. Ne törődj az itt megmondó incelekkel, akik azt tanácsolják, hogy ne válogass, csak “jó ember” legyen, az a lényeg. 😄

3. Hány éves vagy?

4. Nekem is volt ilyen még huszonévesen is, aztán találtam váratlanul egy olyat, aki alap dolgokban megfelel az ideálomnak, a többi dolog egy része eltörpül ahhoz képest, amit ad ez a kapcsolat, a másik részéhez pedig alkalmazkodom, tolerálom vagy megbeszéljük és alakítjuk mi ketten.

2023. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Te sem vagy tökéletes, nem vagy Csipketózsika, vagy Hófehérke. Ne várd a királyfit fehér lovon.


Hús-vér, valós embert keress. Nem az az igazi, akit elképzelsz, hanem az, aki elemi erővel robbantja ki belőled a testi-lelki-szellemi vonzódást. És lehet, hogy köze nem lesz az álmaid alakjához.

2023. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!