Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki átélte a szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki átélte a szerelem első látásra jelenséget elmondaná pontosan hogy volt, mit érzett amiből tudta, hogy ez SZ.E.L?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mar volt tobb ilyen. Es a vegeit is ismerem. Altalaban akkor van ez, ha epp vm erzelmi kilenges van az eletunkbe es

olyanba esunk bele aki vm gyerekkori dolgunkhoz kapcsolodik pl. szuloi minta, tarsadalmi szerepek, felidez egy osztalytarsat, gyakran egy traumashoz kapcsolodik pl nem szeretett vk akire felneztunk pl szulo es neki akartunk megfelelni. Minden esetben e.l. sz. Paditol notol tole varjuk hogy a lelki kilengest megszuntesse,a hianyunkat betoltse, segitsen, tamogasson.ugyanakkor rossz erzesunk is van vele, szorongas, megfeleleskenyszer, felelem az elutasitastol. Ezert is kapcsolodik csaladi multhoz. Nem egeszseges szerelem.

2023. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Egy volt, 21 éves voltam...bejött a boltba és kész voltam..egy gond volt, hogy nekem vőlegényem volt és nem vagyok büszke de megcsaltam. Meg is kaptam a büntetést az élettől.
2023. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csoportos állásinterjún voltunk, amikor mondták a fizut, felálltunk és kimentünk (GBR). Csak mi ketten. Beszéltünk pár mondatot, amíg kiértünk az épületből. Majd odanyújtotta a kezét és mondta a nevét, kezet fogtunk, én is mondtam a nevem. Olyan villámcsapás szerű érzésem volt, nagyon jó volt hozzáérni. Mosolyogtunk egymásra, majd ellenkező irányba mentünk haza. Tudtam, hogy meg kell keresnem, mert ő lehet az igazi.


Megtaláltam Facebookon, írtam neki, kiderült, hogy 6 éve barátnője van és 10 évvel idősebb nálam :D Mondanom sem kell, nem lett semmi.

2023. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-essék egyet értek. Egyszer volt velem ilyen, és nagyon sokat olvastam utána a témában. Én is vmi régi traumára jutottam.


Nem állítom hogy mindig így van, de az én esetemben sem egészséges “szerelem”. Nagyon nem érdemelné meg az illető az érzéseimet.. :(


Persze mivel már a legelején kialakul egy erős intenzív akármi, ami behúz téged teljesen, az elején még nem tudod milyen is az illető valójában, de az a durva, hogy nekem mai napig eszembe jut, legutóbb meg mikor véletlen osszefutottunk, és már azt hittem elmúlt, újra felkavart.. pedig toxikus a viselkedése alapján, és sok negativ, gyenge oldalát ismerem már régóta..


Első találkozáskor tudat alatt kapod az ingerekre a másoktól, amitől beindul benned valami, info morzsákból. Kulonlegesnek éreztem, es azt éreztem folyton, hogy meg akarom ismerni. A durva, hogy nekem nem is az első személyes találkozásnál, hanem amikor először meghallottam őt, akkor indult el valami.


Ja és nem szexuálisan domináltak az érzéseim, hanem tényleg őt akartam, látni, hallani, közel lenni, megismerni. Ha csak rám pillantott is lefagytam, zavarban voltam, nem jellemző rám az ilyen fokú érzelemvihar. Olyan voltam mint egy megszállott, abban a tekintetben, hogy állandóan rá gondoltam.


Nem volt egy normális dolog, annyi szent. Ugyanakkor van akinek bejött, de a legtöbb esetben szerintem sem egészséges dolog.

2023. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!