Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi sokszög. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi sokszög. Szerintetek hogyan alakulhat és bonyolódhat ez tovább?

Figyelt kérdés

Már most szólok, hogy hosszú lesz!

Van egy fiatal nő (Zsófi, 29 éves) aki egy vendéglátóhelyen dolgozik pultosként. Nagyon sokan kedvelik mert kedves, barátságos, jószívű, tényleg nagyon bájos és szerethető. Kb egy éve van pasija (Zoli, 38 éves). Ő már kevésbé népszerű, nagypofájú, ki ha én nem típus. Ezen a vendéglátóhelyen az egyik törzsvendég (Laci, 49 éves, talán már 50) különösen megkedvelte Zsófit. Laci nős ember, mindenki gyanítja hogy valami nem jó otthon a feleségével. Inkább túlórázik, vagy bent van ennél a pultos lánnyal. Egy idő után feltűnő lett Zsófi és Laci nagy barátsága. Laci minden nap találkozik Zsófival, ha nem tud akkor felhívja, folyamatosan chatelnek egymással. Laci visz neki mindig apróságokat, ugrik egyetlen szóra. Egyértelmű a kölcsönös ragaszkodás. Laci hangoztatja, hogy lányaként szereti Zsófit de látható néha a vágy a szemében. Zsófi pedig szinte ragyog Laci közelében, imádják egymást. Zsófi pasija, Zoli is megjegyezte már, hogy szerinte Laci szerelmes lett Zsófiba de különösebben nem foglalkozik vele, nem féltékeny (sőt gyanús hogy ő csalja Zsófit). Zsófi készül összeszedni magát, hogy elhagyja Zolit, Laci pedig biztatja.

Laci felesége se nagyon foglalkozik velük.

A csúcspont az volt, hogy Laci elvitte Zsófit 3 napra kirándulni a Pilisbe. Első nap még ott volt Zoli is, de aztán hazament mert haverokkal találkozik.

És hogy ki vagyok én a történetben? Szintén törzsvendég Zsófi munkahelyén, szerelmes is vagyok belé. Sokat beszélgetünk és annyira szeretném ha otthagyná azt a tuskó Zolit. De ott van Laci - aki kiszúrta, hogy tetszik Zsófi, félrehívott és azt mondta, szerinte hagyjam Zsófit, nem hiszi hogy én lennék a nagy ő neki.

Zsófi tuti kedvel engem, és látom, hogy nagyon szeretetéhes. Ezért boldog Laci miatt, aki ott van mindig körülötte.

Utaltam Zsófinak arra, hogy talán van valami kettejük között? Csak nevetett és legyintett. De észrevettem, hogy Laci sokszor egy pillanatra hozzáér. Ha elmegy mellette akkor a derekára teszi a kezét, vagy a haját megérinti, a kezét, egyszer pedig láttam ahogy egymás mellett ültek, egy pillanatra megmarkolta fentebb a combját. Ha lányaként szereti, hozzáérne így?

Próbáljak Zsófinak célozgatni valahogy, hogy magamra hívjam fel a figyelmét? Vagy szerintetek mi lesz ebből?

Bocsi, kicsit hosszú és bonyolult de így tudtok tanácsot adni ha mindent leírok.



#szerelem #plátói szerelem #sokszög #viszonzatlan #mittudazöregpasiamiténnem #énlennékamegfelelőpárja
2023. máj. 31. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez márcsak rajtad múlik, higy re mit kezdesz a szituval. Abban az esetben ha szerinted van esélyed és Zsófi a nagy szerelmed, el tudod képzelni a kapcsolatot, hajrá. Ha lazára hajtasz, szerintem keress mást.
2023. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves és jószívű lehet Zsófi ha kb. csalja a pasiját. Hányinger az egész bagázs te rajtad kívül (eddig legalábbis)
2023. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Zsófikának észre kellene vennie, hogy Lacika meg akarja ...-ni. Bár lehet, hogy nem bánná, úgyhogy az a tanácsom, hogy felejtsd el. A Zolika is rossz választás, a Lacika is az.

Te mit kezdenél egy zűrös nővel, de komolyan? Csak szexet? Akkor te se vagy komplett, hogy direkt szeretetéhes nőt szúrtál ki... Kezeltesd magad inkább!

2023. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zsúfolt ennek a Zsófinak az előszobája.
2023. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Zsofi wgy mocskos rbanc.
2023. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsófi egy igazi főnyeremény,csak győzd kivárni amíg mindenki végigmegy rajta!
2023. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Már nem rosszból, de ez a Zsófi vagy imádja hogy minden pasi körülötte nyüzsög és húzza az agyukat, vagy szimplán apakomplexusos. 29 éves lány miért tölt időt 50 évessel baráti szándékkal?

Nekem nem szimpatikus a csaj:) Hidd el nem éri meg az ilyenért küzdeni, kutyából nem lesz szalonna.

2023. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek Zsófi és Laci lefeküdnek egymással? Én nem vagyok ebben olyan biztos. Azzal egyetértek, hogy Zsófi apakomplexusos szerintem is. Tudom, hogy az apja nem igazán volt jelen az életébe, kb semmi szeretetet nem kapott tőle. Ezeket Zsófi mesélte nekem. Szerintem ezért kedveli annyira Lacit mert tőle sok figyelmet kap.
2023. jún. 1. 10:27
 9/9 anonim válasza:

7-es vagyok.

Én nem írtam, hogy lefeküdnek egymással, de az is benne lehet. Attól még mert nem látod, megtörténhet.

Akkor Zsófi apakomplexusa mellett figyelemhiányos is. Ez szomorú, kicsit sajnálom, közben pedig át is érzem teljes mértékben. Ha azért kedveli Lacit, mert sok figyelmet kap tőle, szerintem azzal nincs semmi baj, viszont még mindig nagyon fura a helyzet. Zsófinak vannak barátnői?

2023. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!