Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik kollégám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik kollégám. Szerintetek írjak neki? Vagy hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagy dilemmában vagyok. Egy igen érdekes, de egyben kellemetlen szituációba keveredtem. Tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen akivel hasonló történik/történt, de akkor is. Szerintem mindegyik történet egyedülálló...


Munkahelyemen őrülten tetszik az egyik férfi kollégám és elég komoly érzelmeket kezdtem táplálni iránta.

Most azon töröm a fejem, hogy mit tehetnék ebben a helyzetben. Minden vágyam, hogy beszélgethessek vele, megismerhessem a személyiségét...

De nem merek csak úgy írni neki, mert nem tudom hogyan reagálná le. Abban sem vagyok biztos, hogy kölcsönös a szimpátia és hogy nincs-e barátnője.

Naponta látom és megőrülök érte, de azt, hogy leszólítsam a munkahelyen az szóba sem jöhet; amint meglátom remegni kezdenek a térdeim, kezeim stb. És nem is vagyok kommunikatív, élőben nem tudnék egy beszélgetést kibontakoztatni, így csak beégnék. (És hozzáteszem, hogy az a fajta sem vagyok aki a kolléganőinél nyomozgat a kiszemelt férfi kapcsán, szóval ilyesmiket ne tanácsoljatok légyszí).

Ezért max csak a személyes írás jöhet szóba. Viszont két ok is van ami visszatart abban, hogy írjak neki.

Az egyik: lehet kicsit elavult, de valamiért mégis bennem van az, hogy nőként nem biztos, hogy illene írnom egy férfinak + nem tudom ő hogyan reagálná le, mit gondolna rólam ha elsőként írnék neki.

A második meg: ha mégis írnék neki, akkor belegondoltam, hogy utána elég kellemetlen lenne a szebébe nézni/összefutni vele, mivel nap mint nap látjuk egymást a munkahelyen. Főleg abban az esetben okozna kellemetlenséget utána ha kiderülne van barátnője, vagy még rosszabb ha figyelmen kívül hagyná az üzenetemet, vagy az is lehet, hogy nem is érdeklem és ha kapna tőlem egy üzenetet azt fogja gondolni magában, hogy ez meg mi a fenét akar tőlem? (Részben ezért is jelent nekem kellemetlenséget nő létemre elsőként írni). Szóval remélem értitek a félelmeimet, dilemmáimat.

A munkahelyemen jelen pillanatban még nem szeretnék felmondani, de abban biztos vagyok ha nem ugyanazon a helyen dolgoznánk már írtam volna neki. De így nem tudom mitévő legyek. Amilyen szép ez az érzés, részben olyan kellemetlen is mert tehetetlennek érzem magam.

Már olyasmire is gondoltam, hogy jó lenne valami anonim üzenetküldő ahonnak küldhetnék neki egy üzenetet titkon abban reménykedve hátha veszi az adást és összeáll a fejében kinek is tetszhet. Plusz így még tán puhatolózhatnék is nála kiderítve róla egy s mást. De sajnos nem ismerek semmi efféle módszert.


Tanácsokra lenne szükségem, főként azoktól akik átéltek hasonlót, illetve azoktól akik esetleg megtették azt a bizonyos lépést a kiszemelt felé. De mindenki véleményére kíváncsi vagyok, akinek van egy jó kis ötlete



2023. jún. 10. 21:46
 1/10 Kitana. ***** válasza:
100%

Ha nem jelölted eddig be, akkor először csak jelöld be, akár már ez alapján is lehet, hogy kezdeményez a munkahelyen veled beszélgetést. (De valszeg nem fog.) Illetve láthatod a teljes profilját, amiből kikövetkeztetheted, van-e barátnője, már ha aktívan használja a Facebook-ot posztolásra, mert ha igen, akkor a barátnőjéről is lenne rajta valami hír. Ha nem posztol soha semmit, akkor viszont ez rejtély marad egyelőre. Viszont ezek után én inkább összeszedném magamat a helyedben és inkább élőben beszélnék vele, pl menj ki akkor az automatához, amikor ő, és kérdezd meg tőle, szerinte melyik a legjobb kávé, mert eddig csak a sima tejeskávét próbáltad, és az nem jött be. Egy munkahelyen a legkönnyebb ismerkedni a világon, mert 8000 lehetséges téma van, ami nem direkt nyomulás.

Az anonim üzenetküldéses baromságot felejtsd el, ez nem az általános iskola.

2023. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért írnál, amikor nap

mint nap találkozol vele? Az a blama, ha írsz. Szólítsd meg, mosolyogj rá: “ szép napunk van”, bármit.

2023. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Osztom az első véleményét.

Számtalan közös téma adódhat egy munkahelyen,kezdve a,, már megint esik az eső "-től egészen a szakmai témákig,de nyilván a közös kávézás a legjobb,körülményekhez képest legintimebb.

Ciki lenne ilyen helyzetben írogatni neki,amikor karnyújtásnyira vagytok egymástól,szerintem...

2023. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szót sem váltottatok egymással eddig? Az szerintem könnyen kideríthető van-e valakije. Az ilyen dolgok általában nem maradnak titokban munkahelyen. Beszélgess azokkal akik ismerhetik majd egy adott témánál kanyarodj a srácra, hogy "az a gyerek is aki nemrég jött a céghez nem kap év végi bónuszt. Azért a csalásnak biztos jól jönne. Milyen szemét cég ez pfejj... Van egyáltalán családja, vagy valakije?" Valahogy így.
2023. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
írásban elijeszted, nem igazi...
2023. jún. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még is hány éve dolgoztok együtt, mióta?
2023. jún. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kb fél éve dolgozik nálunk. De nem egy szférában dolgozunk, ezért a szüneteink is máskor vannak, így a kávé autómatánál való közös kávézás nem megoldható. Egy kész csodával érne fel ha egyszer mégis csak összefutnánk ott. A munka végén pedig mindenki siet a buszhoz (hozzáteszem nem ugyanazzal utazunk). Ezen a munkahelyen amúgy minden perc ki van számolva, nincs túl sok felesleges idő magunkara
2023. jún. 11. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Az operátor és a raktáros


Remek 2023as romantikus film lenne belőle.

2023. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajna nem irodisták vagyunk :((

Nem lehet mindenki az ¯\_(ツ)_/¯

2023. jún. 12. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:
19%

"A munka végén pedig mindenki siet a buszhoz"

Ha ő is a buszhoz siet, és nem keresi a társaságodat, akkor nem akar tőled semmit. Te ne kezdeményezz.

2023. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!