Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném megérteni, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megérteni, hogy mi folyik itt,de teljesen tanácstalan vagyok. Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Adott egy lány,aki már néha úgy érzem, hogy megszállottan keresi a társaságom. Korábban jó viszonyt ápoltam vele, de ez megszakadt,mivel azt éreztem, hogy szórakozik velem. Én azért is tettem ezt,mivel érzelmileg picit belecsúsztam már a dologba,és nem akartam, hogy sérüljek miatta. Ez sajnos nem sikerült... Tartottam tőle a távolságot rendesen, próbálta áttörni a pajzsot. Mások segítségével is próbálkozott. Mikor ismerkedni próbáltam egy normális nővel,azt tönkretette. Kémkedik utánam,lesi, hogy kivel vagyok jóba,mikor milyen nővel beszélgetek. Sokszor nyíltan megáll előttünk és néz ránk csúnyán. Még ha egy légy rám repül,arra is féltékeny. Letört,maga alatt van. Azt gondoltam, talán érezhet valamit. Előtte ezt elvetettem, mivel a sok csalódás miatt nem hiszek egykönnyen el semmit a nőknek. Közben láttam Facebookon, hogy lett új barátja. Szívecskés,habos babos romantika stb..... Kérdem én, hogy miért avatkozni a dolgaimba egy ilyen ember,akinek friss kapcsolata van, meg úgy egyébként is? Folyton néz engem, múltkor megvárt és láttam rajta, hogy nagyon beszélni akart volna velem, de nem merte. Izgett mozgott, leült velem szemben, felállt,toporgott,de nem volt mersze. Kérdésem az, hogy tényleg miért csinálja ezt valaki,ha kapcsolatban van? Miért viselkedik úgy,mint akinek szüksége lenne rám,miközben feltehetően megkapja a törődést, figyelmet? Engem nagyon összezavar,és nem értem.
2023. júl. 3. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Vannak ilyen hibbant emberek. Csak birtokolni akar, mert teszik neki ha futsz utána.

Lehet hogy kapcsolatot nem akar veled, de legyezi a hiúságát ha körbeugrálod mint egy pincsikutya. Csak egofényezésre kellesz neki.

Maga a tudat fontos neki, hogy van egy "rajongója".

Akkor teszel jót magaddal ha jó messzire elkerülöd az ilyen típusú embert, mert ő csak játszadozik veled, de te sérülsz érzelmileg. Meg kell vele szakítani mindenféle kapcsolatot, közösségi médián se nézegesd.

Nem ő az egyetlen nő a földön, keress másikat aki megbecsül téged.

2023. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Lehet hogy amikor tepertél utána még nem tudta hogy mit érez. Vannak emberek akiknek idő kell mire belezúg a másikba.

Mire beléduúgott, te meg távol tartottad magad tőle. Nem kéne ezért megvetni ezt a lányt.

A barátja csak kamu, búfelejtő.

Nem tudom te mit akarsz ettől a lánytól, de ha valamit, akkor addig lépj amig bele nem szeret a pasijába.

Mert hogy most nem attól akarja a boldogságot az biztos, hanem tőled.

Tegyél pontot az ügy végére ha egyáltalán érdekel még ez a lány. Ha nem, kerüld jó messzire.

2023. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bufelejto a baratja. A lany a viselkedese alapjan teged szeret te vagy neki fontos. Akkor volt kepes felismerni,amikor ugymond elvesztett.


Tenyleg kezdemenyezz nala,mert most van eselyed.

N/40

2023. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Ment a zöld. 1# az a helyzet, hogy nem tepertem sosem. Barátok voltunk,és kétszer elmondtam neki,mikor úgy adta ki a helyzet, hogy vele nem csajozok. Persze ez kőkemény önvédelem volt nálam,mert tudtam,ha beleesek, akkor meghalok. Régen letörölt közösségi médiából is már. Még amikor jóban voltunk akkor,de nem érdekelt igazából. És ez az ami engem is zavart, hogy azt éreztem akkor, hogy kell egy rajongó.... Ma már nem tudom, hogy mit érez,vagy gondol. Lehet valaki amiatt maga alatt mert elvesztette a rajongójàt? Rengetegen akarják körbe rajongani egyébként úgyhogy lenne helyettesem....


2#. Érdekes,amit írsz. Gondolod, hogy csak búfelejtő és engem akar? Én nagyon szeretném őt,de ezekkel a fura dolgaival nagyon elveszi a kedvem, hogy bízzak benne

2023. júl. 3. 09:29
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy nőnek valóban kell egy férfi akkor tesz is azért hogy együtt legyenek! És nem jön össze egy másik pasival!

Ilyen esetben már nincsenek tiszta érzelmek, egyik pasas iránt sem.

Vagy ennek a nőnek igen fejletlen az érzelmi intelligenciája. Lehet nála teperni, ahogy az előttem szólók javasolják, és az is lehet hogy össze is jön a dolog.

De mennyire lehetne egy ilyen viselkedésű nőre alapozni hosszabb távon?

Elvileg te kellesz de összejön mással??? Hogy is van ez?

Éretlenül viselkedik még akkor is ha véletlenül akarna is valamit a kérdezőtől. De lehet hogy valakinek ez kell (aki szereti a kiszámíthatatlanságot, drámát), én nem vonom kétségbe.

2023. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5#. Ez is benne van,ami miatt nem értek már semmit
2023. júl. 3. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én békénhagynám, mert vagy lökött, vagy infantilis durván. Úgyse lennél vele boldog, mert kikészítene a féltékenységével. Kár erőltetni.
2023. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

engedd el szerintem.

2opció van, az egyik az hogy csak a büszkeségét sérti hogy nem futsz utánna, és komolyan gondolja a párkapcsolatát

tehát csak játszadozik veled.

a másik hogy szerelmes beléd, ezért azzal próbál féltékennyé tenni hogy mással összejön.

ha pedig ez a szitu akkor érzéketlen, játszmázós, gyerekes

egyik rosszabb mint a másik.

2023. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

5# Tipikus pasi vagy.

Mi az hogy egy nő tesz is érte?

Ez a lány megtette a maga részét. Ennél többet nem tehet.


Miért jön össze más pasival? Miért, mit kéne tennie? Cölibátusban sirdogálnia húsz évig hogy nem kellett ennek a szerencsétlennek?

Te is egy idióta pasi vagy, de minimum egy lúzer aki semmit de semmit nem ért a nőkhöz.

2023. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!