Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-on pár éves lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on pár éves lányok akiknek kb folyamatosan vannak barátai, nektek mi az oka hogy mindig szeretnél valakit magad mellé?

Figyelt kérdés

Szándékosan keresel fiút, vagy véletlennek köszönhető?

Neked az életedben a szex mennyire létfontosságú?


2023. júl. 17. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kerestem, így alakult.

Az első párommal három évig voltunk együtt.

A szakítás után 3 hónappal lett új párom (az exemnek a szakítás után egyből), a második kapcsolatom 6 hónap volt. Ezután fel év szünet, majd megint egy fel éves kapcsolat.

Ezt követően egy évig voltam szingli.

Nekem nem létfontosságú a szex, természetesen egy kapcsolatban szeretek szexelni, de ha nincs párom, akkor nem igénylem.

2023. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huszonéves vagyok és mondhatjuk, hogy az elmúlt 7 évben szinte folyamatosan kapcsolatban voltam. De ez nem jelenti, mindig szeretnék magam mellé valakit és nem is össze-vissza mindenkivel voltam, 2 kapcsolatom volt, kalandok és alkalmi kapcsolatok pedig soha. Amúgy fél év telt el a kettő között és egyiket sem direkt kerestem, ők kezdeményeztek. Sosem ismerkedtem aktívan, csak így alakult. Amúgy szeretek egyedül is lenni, abszolút nem vagyok kapcsolatfüggő és csak azért alakult így, hogy nem voltam túl sokat szingli, mert a mostani kapcsolatom már sok éve tart.
2023. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik....
2023. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!