Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fériak! Érdekelne titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fériak! Érdekelne titeket komoly kapcsolat céljából egy olyan nő, aki...?

Figyelt kérdés
...nem jár el sehova, mert feszélyezve érzi magát társaságban és csak online ismerősei vannak, de hús-vér barátai, akikkel találkozna vagy meglátogatná őket nincsenek?

2023. júl. 17. 20:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, elképzelhető, hogy érdekelne.
Nem, ez kizáró ok lenne.
Ezt nem tudom ennyi alapján eldönteni.
22 szavazat
1 2
 1/14 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
85%

3: Engem jobban érdekelne az, hogy ezen felül kompatibilisek lennénk-e más téren!?

(Na, nem mintha én olyan nagy társasági életet élek, csak párban már sokkal kellemesebb a szocializálódás a valós térben)

2023. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Álom nő!!!


Mivel alapvetően én is ilyen típus vagyok, így nagyon is érdekelne!


31F

2023. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Miért is ne. Bár van 1-2 barátom, de rajtuk kívül nem jarok társaságba.
2023. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld mindenkinek!

1-es: természetesen ennél vannak sarkalatosabb pontok, ahol jó ha egyeznek az igények, a kérdés inkább arra irányul, hogy férfiaknál mennyire kizáró ok ez a szociális fóbia.

2023. júl. 17. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem kizáró ok igazából.
2023. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nálam nem kizáró ok! Kérdés hogy az adott nőnek kizáró ok lenne e hogy én is szociális fóbiás vagyok?!
2023. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen: jelenleg is van ilyen ismerősöm: neten "ismerjük" egymást, élőben az egyikkel nem-, a másikkal - egymás tudtán kívűl, de - láttuk egymást.
2023. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minden releváns válasz hasznos, ne szavazzátok le azt, akivel nem értetek egyet!
2023. júl. 17. 20:34
 9/14 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

4: Exem is elég erősen zárkózott típus volt. Mi nagyon sokat beszéltünk és igyekeztem segíteni neki ezen a téren is, amúgy is ilyen wannabe shrink/lelki szemetesláda (ami nem teher, inkább megtiszteltetés 😊) vagyok a baráti körben.


Kellő kommunikációval, támogatással még talán segítségedre lehet a jövőben egy motivátor jellegű, szociális téren nyitott pár. :)


Tl;dr: No problem, "mi" ENFP pasik már csak ilyenek vagyunk. 😅🙃

2023. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha annyira szociális fóbiád van hogy nem tudok veled egy társaságban megjelenni sem mert reszketsz mint egy kismacska és pánikolsz az azért zavarna.

Ha nincs igényed mások társaságára az időd nagy részében az nem baj, de lehessen néha emberek közé menni mert én személy szerint igénylem.

2023. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!