Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat: szeretet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat: szeretet, szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párommal régóta ismerjük egymást, és közeli barátokból lettünk egy pár, szinte észrevétlenül alakult át a kapcsolatunk. Hivatalosan áprilistól alkotunk egy párt, viszont mintha szinte teljesen átugrottuk volna a szerelem 'fázist'.


Amit egymás iránt érzünk, az mély kötődés, szeretet, társ-érzés. Olyan konfort, és természetesség, amit ez előtt még senkivel nem éreztem, viszont ha rá gondolok, akkor soha sem érzek pillangókat, nem dobban meg a szívem, nem érzem azt, hogy megőrülök ha nem láthatom. Persze, hiányzik, meg érzem hogy szeretem, de nincs meg ez az intenzitás. Inkább úgy érzem, mintha évek óta együtt lennénk, és egy összezsokott pár lennénk a lehető legjobb értelemben. Vajon ez hosszútávon problémát jelenthet majd a kapcsolatunkban?



2023. júl. 17. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

A tietekben van szeretet.

Probléma akkor lesz ha belép a szerelem is valaki más által. 30/F

2023. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem a pillangos érzés a szerelem.
2023. júl. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szóval, ne hidd azt, hogy ami köztetek van, az nem szerelem. Te a fellangolasrol, az eros kemiarol beszelesz. Nem tudom, hány evesek vagytok, de ha te erre vágysz és neked ez hiányzik, ez a mostani kapcsolatodban soha nem lesz.

Nekem minden eddigi kapcsolatom kb ez volt, a mostani viszont olyan, amit te is leírtál.

Viszont most érzem azt, hogy szerelmes vagyok, ez egy tartós érzés, sokkal mélyebb, erre lehet alapozni.

Szorongó típus vagyok, vizsgák előtt kivétel nélkül mindig ezt a pillangos hülyeséget éreztem, ez egyáltalán nem egy pozitív dolog nálam pl.

Nem er többet az, hogy a másik tisztel, becsül, hűséges, lehet rá számítani?

A pillangos érzést az okozza, hogy érzelmi labilitas van a kapcsolatban, kiszámíthatatlan, hogy most hányadán álltok. Mivel a jelenlegi párod tudod, milyen, nyilván nem lesz meg ez a “stressz”.

2023. júl. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok az élettársammal, és már 15 éve élünk együtt boldogan, számíthatunk a másikra, harmóniában élünk ❤🙏

Én ezt kívánom minden embernek, mert ez az igazi szeretet 💜

Jó úton jársz Te is 😊

33/N

2023. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolat: szeretet, szerelem nélkül?"

V.ö.

"Amit egymás iránt érzünk, az mély kötődés, szeretet, társ-érzés."

Tehát egyszer azt mondod, hogy nincs szeretet, és egy teljesen rideg valaminek állítod be, utána meg pont az ellenkezőjét mondod?

2023. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon sokat segítettetek. Sajnos hiába is idilli most az, ahogyan érzünk egymás iránt, és amilyen a kapcsolatunk, pár évnél tovább nem hiszem hogy együtt leszünk. Más életszakaszban vagyunk és fáj, mert végre találtam valakit akivel ennyire működnek a dolgok, és tudom hogy kénytelenek leszünk elengedni egymást.
2023. júl. 18. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha valaki tényleg szetelmes lesz másba az fog fájni..
2023. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Ma ez a trendi...
2023. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!