Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 2 évvel ezelőtt elkezdtünk randizni, de a kapcsolatunk sosem tudott kibontakozni. Egyszer azt mondja szeret, egyszer azt, hogy nem stb. Sokat szenvedtem miatta és nem bírom már ezt a se veled, se nélküled kapcsolatot. Valamikor (elég gyakran) úgy viselkedik mint egy kisfiú vagy egy fiatal kamasz. Arra gondoltam hogy mostanában megszakítom vele a kapcsolatot, elbúcsuzom tőle és majd 3-4 év múlva megkeresem és elhívom találkozni stb. Sajnos nem tudok tőle teljesen elkszakadni

2023. júl. 23. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ne építs terveket egy megbízhatatlan férfira. Csak simán hagyd ott. Tudatosítsd, hogy te milyen kapcsolatot szeretnél, és annak adj teret, azzal, hogy őt a hátad mögött hagyod. Aki veled akar lenni, és képes rá pszichésen, nem lelkisérül, egoista, kapcsolódásra képtelen, az veled lesz.

Csak mondod, hogy nem tudsz tőle elszakadni, de ez nem igaz. Meg tud változni a lelkiállapotod. Idő kell hozzá.

2023. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"a kapcsolatunk sosem tudott kibontakozni"

Szerintem nem is fog. Nem érdemes várnod rá. Jobb, ha végleg megszakítod vele a kapcsolatot, és nem szenvedsz tovább hiába.

2023. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Az a véleményem, hogy nem árt neked pszichoterapeuta és természetesen az, hogy végleg szakíts vele!
2023. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Butaság, nálam volt, hogy hónapokig-évekig próbálkoztam valakinél... Ezek inkább leckék és tanulni kell belőlük, soha többet nem várni ennyit senkire, hiszen az idő telik és ki tudja miről maradunk le miközben benne ragadunk valamiben ami sosem fog kibontakozni.
2023. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mendy98 ***** válasza:
100%
Végleg szakíts meg minden kapcsolatot, mert bármit is mond, csak szórakozik veled.
2023. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"majd 3-4 év múlva megkeresem"

Lehet (remélhetõleg) 3-4 év múlva nem is emlékszel rá. Találj mást!

2023. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van

Nem fogom soha többé keresni.

Az ilyen ember nem érdemli meg hogy foglalkozzon vele bárki is

2023. júl. 24. 18:04
 8/8 Mendy98 ***** válasza:
Na ez a beszéd❤
2023. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!