Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogyan fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan fogadnátok hogy a férjetek baráti kapcsolatot tart fenn olyan nővel akibe előtte halálosan szerelmes volt? Még akkor is amikor elvileg már velem ismerkedett meg, csak a lány kikosarazta éppen akkor.

Figyelt kérdés
Persze közben összejöttünk minden szuper, össze is házasodtunk de a férjem rendszeresen beszél ezzel a nővel. Szerintetek mit kéne tennem?
2023. júl. 26. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit nem tudsz tenni. A férjeden múlik, hogy mennyire veszi komolyan a házasságotokat.
2023. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egy ilyen lányból lett az egyik legjobb barátom, már több, mint 10 éve. Senki kedvéért nem bontanám fel a barátságunkat.
2023. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából csak azt nem értem, hogy ha ez neked probléma, akkor minek mentél hozzá feleségül...?
2023. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Válás. Ahol egyszer volt tűz, ott mindig lesz parázs. Ha továbbra is beszél vele, vonzódik hozzá és előbb utóbb újra beleszeret.
2023. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én épp "annak a nőnek" a szerepében vagyok. Világosan a pasi tudtára adtam hogy egyáltalán nem jön be, hiába van belém esve. Pár hónap alatt megnősült, rögtön gyerekük született, most újra egymás közelében kell lennünk (munka miatt). Ugyanúgy belém van esve, őszintén sajnálom a feleségét. Azt mondom, nem a pasin múlik, hanem "a nőn".
2023. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igazából direkt máshogy írtam le,mert nem "miért nem saját férjeddel törődsz te r..anc" válaszok érdekeltek. :( En is a nő szerepében vagyok sajnos, és pontosan ugyanaz történt mint veled..."csak"annyi különbséggel, hogy velem szó nélkül megszakította a kapcsolatot egyszer csak ez a barát. Fogalmam sincs miért mert nem is válaszol meg semmi ami rettentően fáj és nem értem,mert mar sok éve együtt volt a lánnyal mikor ez történt és előjele sem volt. Előbb utóbb arra jutottam talán a felesege nézte rossz szemmel. Nagyom régi és különleges kapcsoltunk volt, ő szeretett volna többet én megmondtam hogy nem majd összejött mással kb aznap mikor kikosaraztam végleg, házasság, baba (na ott probléma történt szóval végülis nincs gyerek azóta sem sajnos). Ezen tortenesek után semmihez sem köthetően történt a barátság megszakítása. A kérdést azért is így tettem fel mert én nem voltam meg ilyen helyzetben másik felkent és érdekelt volna más aki igen hogyan élne ezt meg. Én persze nem keresem már az illetőt mert nyilván okkal döntött így és jobb neki. Vegkepp nem szeretném én a feleseget bántani. Én is házasságban, családban elek és nekem a férjem pl soha életben nem volt féltékeny a férfi barátaimra akiből van azért sok igazából amíg anya nem lettem szinte csak férfi volt azóta van pár anya társ barát is :). A férjem lelkileg is társ és külsőleg is persze vonzo meg hát érdeklődés, hobbi minden teren összeillünk. De ettől még én ezer éves barátságokat nem szakítok meg és nekem rosszul esne ha férjem erre kötelezne. Én úgy gondolom ha a mi házasságunk jó és bízik bennem, de ha épp nem jó akkor is bízik bennem akkor nincs aggódni való. Én tudom hogy férjem akkor sem fordulna más nőhöz akar barát akar nem ha épp konfliktus van köztünk vagy nehezebb időszak és szerintem ezt ő is pontosan tudja rólam. Nekem totál fura emiatt a féltékenység. Sok nehézségen átmentünk együtt és sosem fordult meg fejembe ilyenkor hogy XY lány barátjával majd megcsal vagy valami. Igazából ha belegondolok a férjemnek is van ezer éves lány barátja, aki férjhez ment gyerekei vannak és a mi meg az ő családunk barátok és rendszeresen összejárunk. Csak már annyira ilyen családi barátok vagyunk hogy kb el is felejtettem hogy a lánnyal ők ilyen hatalmas egyetemi barátok voltak. De még akkor is aludt nála mikor együtt jártunk. Pillanatig nem voltam féltékeny, ezért nem tudom elképzelni hogy más az lehet. De válaszokból úgy látom pedig de.
2023. júl. 27. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
szóval egy hazug kérdést tettél fel, kérdező.
2023. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem hazug, csak másik szemszög. De tőlem nevezheted annak is, bárkit ezzel megkárosítottam? Ártottam ezzel valakinek?

Olvadtam itt több hasonlót már sajnos ahol 0 értelmes válasz volt csak ment savazas. Nem véletlen igy tettem fel tényleg.

2023. júl. 27. 15:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!