Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hónapokig tartó irogatásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig tartó irogatásból még lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem lehet, de szexkapcsolat maximum. Ha neked ez elég...
2023. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor igen.
2023. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

lehet

én 6 hónapig írogattam csak, utána tali, és kapcsolat lett

2023. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3.as korotok?
2023. aug. 7. 16:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért van csak írogatás már hónapok óta? Eddig miért nem merült fel a találkozó?
2023. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

33 28 voltunk akkor

Passz igy alakult jol elvoltunk akkor igy aztan miert ne alapon lett tali.

2023. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3-4 hónapig irogattunk, hangüzeneteztünk. Másfél hónap után elhívott magához, de valahogy azt sugallta az egész, hogy nem hiába a lakására hív egybōl, így kicsit összekaptunk ,nem beszéltünk két hétig mire rám írt újra. Nem számítottam rá, meglepődtem, úgy írtunk mintha mi sem torten volna és egy ido utan inkább ugy tekintettem rá mint egy online ferfi barát, akivel megosztjuk a napjainkat. Előfordult hogy 1-2 nap utan valaszoltunk, de jo sok mondanivalonk volt, volt témánk mindig. Egyszer aztán egy buliban voltam, barátnőmnél hetvegeztem es nem tudtam megoldani hogy nyugodtan valaszoljak az osszes uzenetre így gondoltam majd ha hazamegyek. Aztán megjegyezte kicsit szomorkasan hogy még ilyen nem volt hogy én ne válszolnék ennyi ideig. Akkor mozdult meg valami a fejemben hogy talán nőként tekint rám😅

Rá egy hétre találkozóra hívott aztán összejöttünk.

2023. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A valóságban 1* is találkoztatok már? Ha nem, akkor az 1. taláálákozó lehet eltávolító egymástól, de összebújós is: 50-50% az esély erre.
2023. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen 1x.

Hivatalos voltam egy esemenyre kozel a lakhelyehez. De csak koszomeskeppen

2023. aug. 7. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, nem úgy néz ki, hogy ebből kapcsolat lehetne, szerintem. Ha valaki tetszik és nincs orbitális nagy akadálya a találkozásnak, akkor ott bizony erőfeszítéseket tesznek a felek, hogy találkozzanak. Ellenkező esetben sántít a történet, vagy nem is akar találkozni, vagy nem egyedülálló. Ha egyszer már találkoztatok csak futólag is, és ezt nem az követi, hogy még akar találkozni, akkor valószínűleg nem tetszel neki eléggé.
2023. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!