Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, reménykedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, reménykedjek még, vagy ez egyértelmű elutasítás?

Figyelt kérdés

Első “szerelem” volt mindkettőnknek, de hamar vége lett, mert megijedt, nem akart akkor kapcsolatot, kimenekült az egészből. Élete legnehezebb időszakát élte anno (haláleset, súlyos betegség, traumák, depresszió.) (4 éve.) Azóta is néha-néha keresi a társaságom stb…azt mondta más iránt még nem érzett ilyen nagy érzelmeket, de egyszercak elmúltak. Most azt mondta, ha nem abban az időszakban találkoztunk volna, valószínűleg nagyon mély szerelem és kapcsolat tudott volna kialakulni köztünk, csak ő akkor nagyon félt, sajnáljahogy ez így alakult.

(Nyilván a 4 év alatt voltak kapcsolataim, sok időre kbel is felejtettem, de akárhányszor megjelenik az életemben/megkeres, bennem van egy “mi lett volna ha”.)

Ő kapcsolatban van jelenleg.



2023. aug. 14. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, hanem keress mást!
2023. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez teljesen felejtős. A klasszik red flagek:

- "megijedt, nem akart akkor kapcsolatot, kimenekült az egészből". Ez a nr1 bullshit a férfiaktól, 20 év fölött ennek már illik nem felülni.

- "azt mondta más iránt még nem érzett ilyen nagy érzelmeket, de egyszercak elmúltak." bullshit numero dos.

- 4 éve történt az egész, de a mai napig keres NÉHA-NÉHA. Nem akar veled lenni, de azért te inkább ne legyél túl rajta...

- "Most azt mondta, ha nem abban az időszakban találkoztunk volna, valószínűleg..." Bullshit numero tres. Hagyjuk már.

- a legnagyobb nemet a végére hagytam, ha mindez nem lenne elég: jelenleg kapcsolatban van. Mondjuk az is megér egy misét, hogy a párjával szemben mennyire tiszteletlen dolog, hogy még ezeket a bullshiteket tolja neked be nem teljesült szerelemről. Ez az ember szerintem mindenkinek kuka kéne, hogy legyen.

Nem értem a kérdésedet, komolyan.

2023. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet hogy hihetetlen, de én is voltam olyanhelyzetben 20 év felett, hogy megijedtem a kapcsolattól
2023. aug. 14. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
3) ennyit sikerült leszűrnöd a teljes gyűjtésemből? :D ok.
2023. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást! A te lelki egészséged érdekében. Ha veled nem jött össze, de mással igen, valamint elvileg érzelmei sincsenek akkor inkább engedd el.
2023. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ywerd ***** válasza:
100%

2,4 teljesen jól kielemezte.


A kérdező válaszából kiderül,hogy igazából mire vágyik:

azokra a támogató válaszokra,hogy:

- az igazi szerelem majd utat tör,és összejöttök

- otthagyja majd a kedvéért a nőt és családot alapítanak és boldogan élnek míg meg nem haltak

- ha a körülmények alkalmasak lesznek egy pár lesztek.


Nem ,nem lesztek, értsd meg,fogadd el .


A nagy tragédiák,vagy traumák közelebb is hozhatják egymáshoz az embereket. Hogy veletek nem ez történt,megvan az oka.


Ezt kéne elfogadni és az érzelmi pányvát elszaggatni,amin tart és amit te örömmel hagysz magadon .


Ebből nem lesz semmi .

2023. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy a sok sz.rság ellenére az a kérdésed, hogy reménykedj-e és csak az ő (ismételt) elutasítása akadályoz? Nekem inkább az a kérdésem, hogy te miért akarnál még tőle bármit az előzmények ismeretében és tekintve, hogy kapcsolatban van mással btw?
2023. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelenleg is kapcsolatban van, akkor mi a kérdés? Tisztességtelen a részéről, hogy ilyen mézesmadzagokat húzogat előtted és elhiteti, hogy még lehet valami. Ez egy tisztességtelen ember, hagyd a fenébe!
2023. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!