Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj munkahelyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj munkahelyen, akivel jóban vagyunk, dumálgatunk, mindig odaül mellém, sokszor megérint, én is meg szoktam, látszik hogy bejövünk egymásnak, multkor gondoltam, hogy adok egy puszit az arcára, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Az is baj hogy munkatársak is ott vannak sokszor körülöttünk, nem tudom hogy jó ötlet e ezt megtenni, vagy csak ha kettesben leszünk? Vagy szájra puszi, melyik lenne jobb? Főleg csajokat kérdezek. Látom ugye hogy mindig hozzám ül közlebb, ha mondjuk hárman ülünk a padon, összeér a kezünk, lábunk is sokszor, ha megyünk egymás mellett akkor is összérünk akarva akaratlanul is. Szerintem itt az idő hogy komolyabbra fordítsuk a dolgot.

#csaj #csók #munkahely #puszi #közelség #bejövünk egymásnak
2023. aug. 27. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, hívd el randira.
2023. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó 5 let sok lenne tényleg randizni kéne előtte.
2023. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kettesben. Menjetek el valahova munka után.
2023. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a magánéletet nem kellene ennyire nyilvánosan bent élni. Nem az a gáz, ha együtt vagytok, hanem az, hogy ezt ennyire nyilvánosan szeretnéd művelni...


Szerintem is hívd el egy randira.

2023. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hívd el munkahelyen kívüli programra.
2023. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elhívhatom randira, csak lényegében minden nap randizunk, mert beszélgetünk, ismerkedünk, ezért ezt így kimondani nekem furcsa. Nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel?
2023. aug. 27. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell így fogalmazni. Pl. azt mondod, van kedved elmenni moziba? Munka után beülünk egy pizzára? Menjünk el sörözni! Vagy akármi, ami érdeklődéseteknek megfelel.
2023. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz számára egyértelmű, hogy nem csak munkahelyi jópofizást folytatsz.
2023. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A nemi életeteket is ott akarod élni, mivel úgyis egy helyen dolgoztok??? LOL


🙄🤣

2023. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ket topikkal feljebb a vegkifejlet......



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



39F incel

2023. aug. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!