Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok elégedett, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elégedett, de elengedni sem tudom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve beszélek a sráccal neten keresztül. Már kezdünk hajlani a kapcsolat felé, de mindig akad valami probléma amin összeveszünk, de mindig meg tudtuk beszélni. Most azonban egy apróság miatt hihetetlenül csúnyán beszélt velem. Nagyon megbántott de nem sokkal később bocsánatot kert. Ezután beszéltem vele, hogy ha nem tud tisztelettel beszélni az emberrel, meg nincs megecsülés akkor engedjük el egymást. (Nem az első alkalom volt h csúnyán beszélt)


Őszintén nem szeretném, hogy elmenjen, mert nagyon fontossá vált számomra, de azt sem szeretném hogy így beszéljen velem, mert úgy érzem, így nem lenne egészséges a kapcsolat.


Eleinte azt válaszolta, hogy "neked jobb lesz úgy ha hagyjuk" (vagyis:nekem jobb lesz ha hagyjuk az egészet). De később már nem válaszolt.


Én harcolni akarok érte, hogy ne veszitsem el, de az önbecsülésemet sem akarom elveszíteni.


Ezek után keressem én, hogy átbeszéljük? Vagy várnom kellene hogy ő keressen? Vagy egyáltalán ilyen helyzetben mit lehet tenni? Nekem is el kellene tűnnöm napokra?



2023. szept. 11. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve beszélgettek neten, az azt jelenti, hogy személyesen nem is találkoztatok? Akkor hogy merül fel a kapcsolat kérdése egyáltalán?
2023. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a srác már elfogyott, önbecsülésed nem is volt.


Manipulál, gusztustalanul bánik veled. Miért az ilyenek után futtok? Nem értem... Ha neked ez így jó, folyamatos balhé, veszekedés között élni, akkor hajrá.

2023. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok 15?

Harcolni akarsz olxanért akivel soha nem is találkoztál?

2023. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még nem találkoztunk. A kapcsolat kérdése csak úgy merult fel, hogy jó lenne szintet lepni és talalkozni stb ...


a pozitív dolgokat helyezem előtérbe mindig, és azért futok 😅 de most nagyon elveszettnek érzem magam.

2023. szept. 11. 11:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már akkor csúnyán beszél veled, mikor még nem is találkoztatok, akkor hagyd a fenébe! Amúgy mi volt az oka annak, hogy egy éven keresztül nem tudtatok találkozni? Illetve, ha valami objektív akadály van, akkor hogyan lenne ebből párkapcsolat?
2023. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4. Megkérdezhetem, hogy hova futsz, hova a nagy sietség?


Ha csak a rózsaszín ködöt látod és a jó dolgokat akarod észrevenni, onnan lehet nagyot esni ám!

2023. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-hova fut?? Egy éve csak online beszélgetnek, nem is találkoztak még! Ez lenne a nagy sietség? :D
2023. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon lassan nyit az új kapcsolatok felé és fel a csalodastol. Az utóbbi időben már látom hogy kozeledne de mégsem
2023. szept. 11. 11:34
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

7.


Igaz :D


Inkább úgy értem, minek fut a srác után? Hova ez a nagy ragaszkodás?


Ráadásul a beszédéből látszik, hogy tökre toxikus a viselkedése.

2023. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért pazarolod ilyenre az időd?
2023. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!