Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leginkább férfiaknak szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább férfiaknak szól a kérdés, hogy Ti másképp néztek a nőre ha ő kezdeményezi a találkozót?

Figyelt kérdés
Elindult egy 1-2 hónapja valami egy férfi kollegám és közöttem, de ez idő alatt csak egyszer randiztunk. A munkahelyen egyértelmű a vonzalma irántam, csak nem hívott el a legutóbbi randink óta egyszer sem. Mi lehet az oka? Szerintetek hozzam fel én, hogy találkozzunk a munkahelyen kívül is?

2023. szept. 14. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
nekem ha tetszik a lány és megelőz abban hogy ki kit hív e randira nem nézek rá máshogy, örülök a dolognak. szerencsére nincs ilyen agyhalott berögződésem, hogy csak az kell ami nehezen kapható
2023. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok és hát sajnos azt vettem észre hgoy rosszul kezelik ezt. Biztos nem mindenki, de sokan igen.


Kezdve ilyen kis apróságokkal, hogy Tinderes srác írja, hogy örült volna, ha nem én kezdeményezek, folytatva azzal, hogy azt hiszi a párod, hogy bármit megtehet veled, mert úgyis mész majd utána. Például volt egy srác, akire én írtam rá, és én is hívtam el. Gondoltam most már írjon ő, hogy pontosítsunk. De nem írt sokáig. Végül aztán igen, de olyan is volt... Elmentünk enni, meghívott, megköszöntem. Majd vettünk később italt, mondtam, hogy azt fizetem én, azt mondja: "oké", tehát semmi köszi vagy nem kell hagyd csak vagy mit tudom én. Aztán végig le is szart amúgy, amíg tartott a mi kapcsolatunk, ha én nem kerestem, ő sem. Illetve egy másik hosszú kapcsolatom, én szedtem fel gyakorlatilag, ő semmit nem tett az ügy érdekében, az első csókot is én kezdeményeztem. Osztálytársak voltunk és mindig én mentem oda hozzá szünetben. Ez feltűnt nekem, ezért teszteltem, nem mentem oda hozzá. Ezt két alkalommal csináltam. Az egyiken csak szimplán nem jött oda, csinált minden mást. A következőnél semmi dolga nem volt, telefonozott és nézett ki a fejéből. Összeakadt a tekintetünk, mosolygott. Majd odamentem hozzá, hogy te miért nem jössz soha oda, ha nincs semmi dolgod, akkor sem? Azt mondta, hogy mert megszokta, hogy én úgyis mindig odamegyek. Nem törte magát. Ugyanez a chatelésekkel is. Azt is leteszteltem, éjfél előtt fél órával írt csak, mert félt, hogy balhé lesz belőle.


Amúgy meg figyelj. Nem gáz kezdeményezni nőként. De gondolj bele: Ha ő nem kezdeményez, akkor vagy nem akar tőled semmit, vagy félénk. Ha nem akar semmit, akkro fölösleges, ha meg félénk, akkor ő félni fog minden más kisit is nehéz szituációtól. Kell ez neked? Nem. És ezt kb 10 év kezdeményezés tapasztalatával mondom.

2023. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

#2 annnnyira igazad van, sokszor tök ellentmondásos. Sok pasi mondja azt, hogy örülnek ha kezdeményez egy csaj, tetszik nekik ha nincs játszmázás, egyenlőek stb. de szerintem ez csak bizonyos mértékig igaz.


Szerintem inkább max addig örülnek a kezdeményezésnek, hogy pl.: te nőként helyzetet teremtesz arra, hogy ő lépni tudjon. Szóval odamész hozzá beszélgetni, mosolyogsz rá, flörtölsz, x de semmi extra, nem veted oda magad. Ez olyan fél kezdeményezés az én szememben. Ők ha akarnak erre simán lépnek. Ha nem, nem. Vagy elhívod a munkatársad egy kavéra, de csak baromi lazán, mintha akár bárki más lehetne. Nem bárki más, mert őt hívod, de nem érzi azt, hogy már eleve nyert ügye van, van benne izgalom és a potenciál, hogy valójában ő szedje fel a csajt.


A nagyon konkrét kezdeményezésből nálam is mindig az volt, hogy a) semmi nem lett belőle b)lefeküdtünk és több nem lett.

2023. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Nőknek nem ildomos kezdeményezni a szexet. Várd ki amíg erre sor kerül.
2023. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Kikerekiteni 1 beszelgetesbol ki kehet h miert nem lett tobb a dologbol de randira en se hivnam el
2023. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Voltam én már impotens féreg, csak mert nem akartam munkahelyi románccal öregbíteni az amúgy is kétes értékű hírnevemet.
2023. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!