Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen elfogadható még ha valakinek nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és lány (ha ez számít). Mindig is voltak céljaim, sokat tanultam, sima gimi mellett szakmát is csináltam, most már egyetemen tanulok, és nagyjából két éve dolgozom már. Vannak barátaim, csinálunk közös programokat. Szóval nem vagyok elszigetelve, de valahogy eddig még nem találkoztam olyannal akivel tényleg lehetett volna valami. Tetszett már pasi, mármint így külsőre, és egyszer nagyon szerelmes is voltam, de az esélytelen volt és ezt a tudtomra is adta az illető. Voltam randizni Tinderen meg ilyenen keresztül, de nagyon nem működött és csak egy kupac sz@rnak érzem magam utána. Tagnap a nőgyógyász akinél voltam a rendszertelen ciklusom miatt, kérdezte, hogy nem lehetek-e terhes, és akkor mondtam neki, hogy biztos, hogy nem, mert még nem voltam férfival, erre mondta, hogy ez kicsit már furcsa számára a koromban. És ezek után az egész vizsgálat feszült volt. Ezek után gondolkodtam el, hogy ez tényleg nagyon gáz?

2023. szept. 20. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én pont ugyanígy voltam ezzel. Én 19 éves koromig egyszerűen nem voltam szerelmes, senki nem fogott meg.

Szerintem nincs nagy jelentősége. A lényeg, hogy ne legyél elszigetelve, de téged a leírásod alapján ez nem veszélyeztet.


F

2023. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tagnap a nőgyógyász akinél voltam a rendszertelen ciklusom miatt, kérdezte, hogy nem lehetek-e terhes, és akkor mondtam neki, hogy biztos, hogy nem, mert még nem voltam férfival, erre mondta, hogy"


És dokinőnek mi köze hozzá? Tartsa meg magának a véleményét! 19 éves kor amúgy egyáltalán nem késő bármihez. Ha 25-30 évesen nem volt még senkid, na ott már lehet vakargatni a fejet, mi lehet a bökkkenő.

2023. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Még van időd nyugodtan.
2023. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Meg ahhoz sincs köze a nőgyógyásznak, ha szuzen halsz meg 80 évesen. Ez egyszerű érzelmi bántalmazás, ami a magyar egészségügyben sajnos nem ritka

19 évesen nem vagy lemaradva semmiről. Inkább az az aggasztó, mikor már 13-15 éves kislányok nem szüzek.

2023. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen törvény, rendelet még, tehát ez nem ezen múlik.
2023. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos erősen túllépett egy etikus határt, főleg egy nőgyógyásznak nem lenne szabad ilyesmiben véleményt alkotni és azzal a pácienst traktálni a vizsgálat alkalmával. Válts orvost, ennyi.
2023. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, hasonlóképp (szintén lány). Nem volt komoly kapcsolatom, volt randim, de ott nulla kémia volt. Tetszettek többen, többeknek én is de egyik se alakult úgy, nem lett komoly. Egyszer voltam én is nagyon szerelmes valakibe akivel egyébként baromira passzoltunk volna (és a mai napig jóban vagyunk), de ahogy nálad is, az lehetetlen volt, ő nem így érzett. Igaz én nem vagyok szűz, a sráchoz akivel elvesztettem (eleinte nem is akartam kapcsolatot, meg se fordult a fejemben) nagyon vonzódtam és ő is hozzám (ez nyilvánvaló volt és a tudtomra is adta). Idővel bennem átfordult valami, megismertem volna jobban. Neki viszont sajnos vagy volt más aki jobban tetszett/akibe szerelmes volt, vagy nem volt túl valakin vagy nem érezte azt, hogy ő velem akarna lenni (bottom line: én nem kellettem eléggé), így nem lett semmi.


Viszont a jó az, hogy ezekből a tapasztalatokból is tudok építkezni. Tudom azt, hogy milyen az az emberi kötődés, emberi kémia amikor minden könnyű a másikkal és megy magától és órákat beszélgettek (lásd: srác akibe szerelmes voltam) és hogy erre vágyom egy kapcsolatban illetve tudom, hogy milyen az a szexuális kémia, szexuális vágy amit a másik fele éreznem kell és amit érezni szeretnék a másikon irányomban. Most már csak az kéne, hogy ez egy emberben legyen meg. És lássuk be, ez nem olyan egyszerű, a szerencsén is múlik, de nagy számok törvény alapján kevesebb az ilyen ember.


Szerintem sokan megalkusznak, úgy meg könnyebb. Én nem akarok megalkudni. Nem akarok olyannal lenni akivel nem érzem azt, hogy egyben kvázi a legjobb barátom és azt, hogy majd megőrülünk egymásért szexuálisan.

2023. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 voltam, mikor összejöttem az első párommal (akivel most is boldogan élünk együtt). Egyébként pont úgy voltam annak idején, mint te most.


Én kb 25-től tartom furcsának/elgondolkodtatónak, de nem ciki, hiszen lehet ez döntés kérdése is. Ez nem egy kötelező dolog.


N

2023. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20
2023. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19
2023. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!