Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha úgy szólítok meg egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy szólítok meg egy lányt messengeren, hogy "drága" az nem visszatetsző?

Figyelt kérdés

Pl. "Jó reggelt, Drága!"


Néhány hetes ismeretség után.


2023. szept. 21. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nevetséges lenne egy idő után.
2023. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem is így szólított a párom, míg chateltünk és én szerettem, de mindenki máshogy van összerakva, lehet, hogy mást zavar.
2023. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Kva gáz
2023. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Erőltetett hatása van.

Jó reggelt Kati! Így is jó lenne.

2023. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Engem is volt h így szólított több helyzetben is egy srác, akivel ugyan semmi komoly nem történt, csak flörtölgettünk és nekem pl tetszett. Bár utólag kiderült h ő minden nőnek csapja a szelet és mindenkit drágázik..😅
2023. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Személyfüggő, nekem például egyáltalán nem tetszik. Az a biztos, ha megkérdezed őt.
2023. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Azt jelenti hogy drága a mobilneted vagy a wifid. Vagy az okostelefon. Végülis jogos.
2023. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De. Én rosszul vagyok az ilyen becézgetésektől.
2023. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A páromtól rendben, erőltetetten bizalmaskodó kollégától extragáz.
2023. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy aktívan alakul valami, vagy csak te próbálsz neki udvarolni?


Van egy csávó, akitől még anno vettem valamit Marketplace-en, és Messengeren volt egy rövid beszélgetésünk az adásvétellel kapcsolatban, aztán utána volt egy még rövidebb beszélgetés. Én csak szimplán barátságos voltam vele, és akkor még azt hittem, hogy ő is.


Később még próbált udvarolni (amit én azonnal kedvesen, egyértelműen visszautasítottam), aztán még írogatott nekem. Drágázott ő is. Na, ettől a hideg futkosott a hátamon.


Ha viszont ismerkedtünk volna, akkor talán még örültem is volna neki :)


Szóval nem mindegy, hogy mi a kontextus.

2023. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!