Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kihasználni anyagilag, érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználni anyagilag, érzelmileg úgy, hogy szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, idősebb nálam jóval (ő 45, én 21 éves vagyok).


Érzelmileg elég erősen sérült, nagyon nehezen fejezi ki az érzéseit, saját elmondása szerint is a munkája, karrierje volt számára mindig a legfontosabb, az, hogy elismerjék, befolyása legyen. Ez nem azt jelenti, hogy sosem lett volna barátnője, de nem tervezett velük komolyan, neki sosem volt cél a családalapítás például.


Aztán jöttem én, és felfordítottam az életét, rutinját. Szexkapcsolatnak indult az egész, vagyis én már az elején megmondtam neki, hogy nem vágyom párkapcsolatra, komoly dolgokra.

Majd segített az egyetemmel kapcsolatos dolgaimmal, szakmai témákról is beszélgettünk elég sokat (azt tanulom, amit ő csinál). Valamint anyagilag is segít, nem keveset.


Szép és jó volt az elképzelésem, hogy én egy teljesen self made nő leszek, de diákmunkázni + nehezebb nappali szakon tanulni és még meg is élni egy normálisabb színvonalon nem volt könnyű (értsd: úsztam a munkában és az egyetemen is, kialvatlan voltam, de cserébe még a pénz sem vetett fel).

Most az ő lakásában élek egyedül, az autó, amit használok, tőle van. Ő fizeti a tandíjamat, meg úgy az egyetemmel kapcsolatban rengeteget segít.

Minden hónap elején ad X összeget, hogy legyen nálam pénz, de külön kifizeti a nagybevásárlásaimat itthonra is például, meg a különböző rendelgetéseket is. Ha utazunk, állja a részemet, de most pl. legjobb barátnőmmel voltam nyaralni, és mondta, hogy menjünk a jobb légitársasággal és a szebb hotelbe, állja nekünk azt.

Figyel rám, az igényeimre, a tenyerén hordoz. Nem tudok olyat kitalálni, amire nemet mondana, semmilyen témában.


Látom azt, hogy mennyivel könnyebb így az élet, hogy nem a küzdelemről, spórolásról szólnak a mindennapjaim. Valamint jól jön az is, hogy a szakmájában elismert, mindenkit ismer. Konkrétan egy többfordulós felvételi eljárást kerültem ki a gyakornoki helyemen azért, mert ő felvette a telefont és szólt az érdekemben...

Viszont tudom azt, hogy ez közöttünk átmeneti, valószínűleg 5-10 év múlva már nem leszünk így, együtt. Néha úgy érzem, hogy boldoguljak, ahogy tudok és más is ezt tenné. De máskor meg, mikor olyanokat mond, hogy neki én vagyok a családja, vagy mikor a szülinapjára csináltam neki tortát és mondta, hogy ő már vagy 20 éve nem kapott tortát senkitől, akkor kb. zokog a szívem és sajnálom.


2023. szept. 23. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Huhh. O amúgy azt gondolja, hogy ti együtt tervezitek a jövőt? Vagy legalábbis megvagyok ebben az illúziójában? Mert akkor csúnya dolog, amit csinálsz és eléggé ki fogó csinálni, amikor elhagyod. Ha ez egy egyértelmű támogatói kapcsolat lenne olyan feltételekkel, amikben közösen egyeztetek meg, akkor nem lenne gond. De így szemét dolog, szerintem.
2023. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ezzel semmi gond. Prostituált vagy. Később kereshetsz mást is így, csak ne sírj, hogy metoo 5 év múlva.
2023. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
fiatal nő + idős férfi = 100% ❤️ vagyis 100% 💵
2023. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ő úgy tervezi, hogy miután lediplomázom, nála kezdek el dolgozni, mert hogy így mennyit tudok majd tanulni tőle, együtt lehetünk mindig és hogy már alig várja...

Pl. az összeköltözést is viszonylag hamar akarta, ezért adta az autót is, mert Buda végéből bejutni a belvárosba nem egyszerű autó nélkül. De aztán mondtam, hogy nekem kényelmesebb lenne, ha az egyetemhez közel lakhatnék, nem kéne a dugókon izgulnom és így mondta, hogy akkor költözzek be a lakásba.

2023. szept. 23. 13:11
 5/26 A kérdező kommentje:
Ja, FYI a továbbiakra: a prostizós, rib.ancozós kommentek nem izgatnak. Ezzel ne fárasszátok magatokat! :)
2023. szept. 23. 13:11
 6/26 anonim ***** válasza:
Tehát ő oda van érted, te meg élsz a pénzéből, közben meg tudod, hogy nincs jövőtök… hát ez undorító. Hogy bírja el a lelked a k*rválkodást?
2023. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Dobd ki, addig amíg nem sérül még jobban…

Vagy még pár évig jól jön a pénze? Ez nagyon önző dolog.

Nem is értem, mi itt a kérdés.

Így belemenni sem szabadott volna. Ez semmi más, csak kihasználás.

2023. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ne hasznàld ki,ez aljas dolog maradj vele akkor...
2023. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, legyél őszinte.

Neki add meg a választás lehetőségét,hogy igy neki is megfelel-e , és neked is a lelkednek is könnyebb lesz.


Én mondjuk az a hülye vagyok aki soha senkit sem tudna kihasználni, engem annál többen..


Valahol meg meg is értelek.

2023. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen választ vársz. Gondolom nem olyan háttérből jössz ahol támogatnak/tudnak támogatni (családra gondolok). Az élet meg ha nincs segítség, kemény.


Van egy férfi aki valszeg szeret, emellé sérült is lelkileg, nincs senkije. Ez már nem egészséges így, nem vagytok egyenlő felek, semmilyen szempontból. És a lelki sérülését az anyagiak nem ,

kompenzálják. Te (láthatóan) nem szereted. El vagy vele, kedveled, de nem szereted és reálisan látod a jövőt. De kihasználod. Tudod, hogy nem helyes, szóval nem gondolnám, hogy rosszindulatú vagy, csak elsodort az ár amikor megtapasztaltad azt milyen az amikor könnyű/könnyebb az élet.


Tudod mi lenne a helyes döntés. Pontosan tudod. A kérdés, hogy megfogod-e tenni. Győz-e a lelkiismereted. Szimplan ennyiről van szó. Én nem fogom leírni, hogy tedd ezt vagy tedd azt, neked kell lélekben eljutnod arra a szintre.

2023. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!