Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok egy munkatársamba.

Figyelt kérdés

Még tart a próbaidőm.

Van egy munkatársam, akibe szerelmes vagyok, együtt szoktunk kimenni a buszhoz, de nem ugyanazzal megyünk (ő olyannal jár, ami a város szélén rakja ki, én olyannal, ami a városon átmegy). Sokat beszélgetünk, hülyéskedünk.

Egyik szerdán velem jött a busszal. Nem oda tartott, de ott szállt le, ahol én, eljott velem vásárolni, segített cipekedni hazáig, vett nekem kókuszgolyót (tudja, hogy szeretem).

Aztán másik héten mondta, hogy megint jön velem egy busszal, tökre megörültem neki. Aztán a buszmegállóba elmondta, hogy előző héten egy lánnyal találkozott, azért szállt le a városközpontban, és azért jött el velem vásárolni és kísért haza, mert a lányra sokat kellett várni.

Mondanom se kell, összetörtem. Azóta sírok, minden bajom van, ingerültebb vagyok. Nem ígért nekem semmit, nem hitegetett, én értettem félre az egészet, de olyan rosszul érzem magam. Főleg hogy nekem sose viszonozta még senki az érzelmeimet. Sírva megyek dolgozni mindennap a buszon, otthon is sírok.


Barátaim se értenek meg, mert sok negatív gondolatom feljött ezzel kapcsolatban, és mondják a közhelyes hülyeségeket.


2023. szept. 23. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit veszítesz, ha őszintén beszélsz neki az érzelmeidről? Ha nemet mond, még mindig jobb, mint őrlődni és tönkremenni.
2023. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Elofordul, túl kell ezen lépni. Ez nem szerelem, csak vonzalom. El kell fogadni, hogy nem mindenki viszonozza a vonzalmunkat.
2023. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már nemet mondott azzal, hogy csillogó szemekkel beszélt egy lányról. Elmondom neki, mit nyerek vele, azon kívül, hogy a pofámba kapom, hogy egy kedves, aranyos, cuki lány vagyok és maradjunk barátok?
2023. szept. 23. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Ne mondd el, ismerkedj elérhető férfiakkal.
2023. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2, honnan tudod, hogy milyen a kérdező, amikor szerelmes? Miért ne lehetne szerelmes?
2023. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem is ismeri, akkor maximum abba szerelmes, amit belekepzel.
2023. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Gumi nélkül akar.
2023. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb kérdezd meg, hogy nincs-e kedve meginni veled egy kávét! Közben beszélgettek stb. Hátha kialakul valami. Persze csak ha nem jött össze közben a másik lánnyal...
2023. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!