Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az hogy az 50es nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butterfly19 kérdése:

Igaz az hogy az 50es nőkre buknak a fiatalabb pasik?

Figyelt kérdés

#nők #nő #Oldandyoung
2023. szept. 30. 16:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
#8 Csak nem egy 50es nővel csaltak meg? 😅😅
2023. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Azok, akik nem tudnak korukbeli csajt szerezni. De nekik is csak azért, mert nincs jobb.


Vagy a nagyon jó pasik, akiknek tíz fiatal mellé beesik néha egy idősebb is, mert olyan sok nőnek tetszenek amúgy is.

2023. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%

11 nem. Csak a saját szememmel làtom a pasikat amikor ilyen 50 esekkel szemeznek, meg megy a flört, közben mellette a 20 éves bnője🤣

Kegyetlen a pasiknak mennyire minden mindegy.

2023. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

13.


Nálad még így is jobbak, ha te ezt figyeled, ráadásul ezen őrjöngesz egy anonim oldalon, aminek igen-igen sok értelme van.

2023. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%

#13 Na azért nem vagyunk egyformák, ahogy nyilván ti nők sem.

Neke ha barátnőm van, akkor csak ő lézetik nekem, más nem érdekel. És nem, soha nem dugnék meg egy férfit. 🤣🤣

2023. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Na ezt jól leírtam, de érted remélem.
2023. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Dehigy jobbak nálam. A pasiknak nincsenek igényei. Ez inkább segit nekem a még nagyobb önelfogadásban. Nem kell ide felfújt száj meg monokini ezeknek mikor jó az a csifadt száju tömblábú banya is nejlonban🤣


És hihetetlen de mégcsak nem is incelekről van szó. Hanem jópasikról.

2023. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
17. Ez igaz bizonyos szintig, bár gondolom te is csak a vicc kedvéért sarkítottál ennyire. Én jó pasi vagyok (197 cm magas, sok nő által szép arcúnak mondott) és meg szoktam dugni átlagos csajokat is viszonylag sokat. Ha ott van egy "ingyen" dugás lehetősége, látom hogy bejövök a nőnek és legalább átlagosan néz ki (nem túlsúlyos, nem csúnya), van valami, ami tetszik benne, akkor megdugom, főleg mert szinte nem kerül semmibe, se időbe, se pénzbe, semmibe, ha nagyon tetszem neki. A 20 évest és az 50 évest is. Bár a való életben még csak 40 körüli évesekkel voltam egy párral. De ismerek több olyan 46-48 évest is, akiket megdugnék, pl. főnöknőm, volt tanárnőm, egy nő ismerős. Vékonyak, kicsit már ráncosak, de látszik, hogy fiatalon biztos szépek voltak és persze most sem néznek ki rosszul az én szememben. 29 éves vagyok. 1-2 jó barátom van (tucatnyiból), akiket tényleg válogatósnak mondanék a nőket tekintve (van köztük olyan, aki megteheti, van aki nem), de a legtöbben tényleg nagyon sok nőt megdugnánk és sok nőt látunk vonzónak. Ha picit kevésbé lennék jó pasi, nekem is lehet még lejjebb lennének az igényeim. Most nem dicsekedni akartam ezzel a poszttal alapvetően, próbáltam tényeket írni, hogy lássátok milyen a világ az én szememből nézve.
2023. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Eléggé vonzó férfiak sokszor jobban buknak idősebb nőre mint egy éretlen friss husira
2023. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Kivételek mindig léteznek, vagy korszakok az adott ember életében, vagy van aki egyszerűen mindenkit megdug, de a valóban vonzó férfiak legtöbbször a fiatal nőkre mennek a saját koruktól függetlenül.
2023. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!