Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Azthiszem ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Azthiszem ő az igazi😊

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy vigyázni kell a munkahelyi kapcsolatokkal, de van egy munkatársam aki nagyon tetszik, már-már úgyérzem szerelmes vagyok, viszont neki van barátja.

Sokszor megölel, vagy mikor elmegy mellettem megsimogat, szóval nemtudom mivan..én figyelmes vagyok vele mindenbe, nemtudom lehet e jövőnk, aztmondta oegyek türelmes, hogy zárja le a mostani kapcsolatát, az baj, hogy én meg türelmetlen vagyok..

Mit kellen tennem?


2023. okt. 1. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Elfelejteni a csajt, mert csak egotunning vagy neki.
2023. okt. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
87%

1, javaslom, feküdj vissza

2, az ilyen típusú lepke csajok minden fényforràsra ràrepülnek, haérted a viràgnyelvem

3, munkahelyen nem jó kavargatni, kivéve, ha bàrmikor talàlsz újat

2023. okt. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta, hogy legyél türelmes. Addig is ugráld körbe. Aztán rájön, hogy mégse téged akar. Vagy téged akar, de közben majd találkozgat az exével, aztán elviszi egy harmadik.


A te igazid nem lehet valaki másnak a csaja. Csak be vagy zsongva, mert nem kaphatod meg, de húzza az agyad.

2023. okt. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, csak valami troll kérdés...
2023. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Legyé türelmes
2023. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha neked ez megéri,hogy más levetett holmiját kapod meg,akkor hajrá...Bár nem fűznék hozzá nagy reményeket,de te tudod.
2023. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van barátja. Történet vége. Innentől el kell felejteni.
2023. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!