Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél Te olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél Te olyan lánnyal aki még évekkel ezelőtt másik fiúval jött össze helyetted?

Figyelt kérdés

Azóta volt 2-3 barátja is de most újra összesodort az élet.

Ezek után összejönnél vele? Vagy szarul érzednéd magad hogy nem elsőre kellettél?


2023. okt. 6. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Azt jelenti , hogy nem a legjobb valasztas kapcsolatra mert elviselhetetlen.
2023. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Pár év alatt sokat változnak az emberek. Lehet.
2023. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha fullos igen, de kizárólag az első dugásig, utána én vágnám ki.
2023. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

3

Miért? Nem ismerjuk a.korulmébyeket basszus. Kerdezo is irja, hogy "összesodort az élet"

2023. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenképpen. Ha nincs utód, akkor természetesen még jobb. A jó géneket mindig örökítik, ha én vagyok a szerencsés, persze, hogy nem utasítom vissza.😄
2023. okt. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne?

Évek alatt nagyon sokat változhattál te is és a másik fél igényei is.

2023. okt. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem. Ez elvi kérdés. Nagyon “ha nincs ló, jó a szamár is” szaga van…
2023. okt. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Te azóta vársz rá? Rá se néztél másra?


Amikor a párommal először találkoztam, nekem nagyon szimpatikus és vonzó volt, de semmit nem tudtam róla akkor még, csak egy első benyomásom volt és bizonyos körülmények miatt nem tekintettem őt potenciális partnernek, ismerkedtem másokkal. Csak egy férfi volt a sok közül. Aztán ahogy egyre jobban megismertem egy közös társaságban, egyre jobban vonzódtam hozzá. Miután összejöttünk és megtapasztaltam, hogy milyen kapcsolatban, totál beleszerettem. Hangsúlyozom, korábban csak egy férfi volt számomra a sokmilliárdból. Ha akkor randira hívott volna, valószínűleg elutasítottam volna. Mostanra viszont nem cserélném le senkire. 8 éve...

2023. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!