Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elmondása szerint nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondása szerint nem szerelmes belém csak szeret akkor hogy tud úgy ölelni csókolni bújni nézni rám mintha az lenne?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan, hiszen kedvel, szeret, mint embert, boldoggá teszed ágyban és azon kívül is, de ha másba beleszeret, akkor lehet megcsal és/vagy elhagy.

Nem is értem miért vagy vele komolyan...

2023. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez csak a te fejedben van, úgy.A férfiaknak ez semmit nem jelent.Azt csinálja, amivel tudja, hogy te megelégszel a szexért cserébe.
2023. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy nem szerelmes de 2 essel nem értek egyet. Ezt nem lehet megjátszani evekig hogy bújik hosszan csókol ölel stb. Én legalábbis ha csak szexekgetek vaby csak úgy elvagyok akkor nem bújok mint 1 kiscica vagy nem csókolózok hosszan stb
2023. okt. 24. 17:54
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

#3: Részben egyetértek vele, ugyanis képesek rá az emberek, hogy megjátsszák magukat nemtől függetlenül. Bár nem is kell hozzá sok minden, elég a szexhiány, másra való fantázia, az, hogy ne dobd ki, sőt az is, hogy te magadnak bebeszéled miközben ő régesrég csal, mint a huzat, de mivel csak önmagát szereti, se téged, se azokat nem szereti, akikkel félrelép maradsz te, mint biztos pont ugyanis tőled nagyobb naív lányt már nem talál saját véleménye szerint...

(1-es voltam)

2023. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Akkor áltasd magad tovább.Mit kapsz te ettől a kapcsolattól?Fogadd el, hogy annyit kapsz, amennyit szerinted érsz.
2023. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ez nem megjátszás.Megfizeti, amit kérsz a szexért, neki meg ez jól esik FIZIKAILAG és teljesen ingyen van.
2023. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

“Ha elmondása szerint nem szerelmes belém csak szeret akkor hogy tud úgy ölelni csókolni bújni nézni rám mintha az lenne?„


Érdekből. Annyival le tudott téged, hogy nem szerelmes hanem szeret.

Viszont nem szeret, se nem tisztel téged hanem kihasznál.

Ha tényleg szeretne és tisztelne nem hagyná, hogy miatta szenvedj, inkább engedne utadra, hogy találd meg a párod.

Mivelhogy csak a saját érdekeid nézi így hülyére szed, tudja, hogy önértékelési zavaraid vannak és hasznot űz belőlük és az érzéseidből irányába.

Nyugodtan maradj vele ha akarsz, de utód ne legyen kérlek, mert ő is szenvedni fog nemcsak te, jó?

2023. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mással is.
2023. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek, én elvagyok egyelőre ebben a kapcsolatban, és mint mondtam én elhiszem amit mondott, nem álltatom magam, csak nekem fura 1 férfitól hogy ilyen bujos szeretgetős annak ellenére hogy nem szerelmes.
2023. okt. 24. 18:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ferfi tudja mikor szerelmes vagy nem, sokan voltunk igy akiknek volt evekig de nem voltunk azok, ettol meg szerethetunk es ki fejezhetjuk.
2023. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!