Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha ez miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ez miatt nem tudok koncentrálni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! A helyzet az , hogy nem igen tudom kivel megbeszélni ezt a "problémámat". A baráti társaságomból belezúgtam az egyik lány barátomba (régen is tetszett, most meg csak rá tudok gondolni) így barátaimmal nem is tudom megbeszélni, felemészt ez a tétlenség , mert szívem szerint bevallanám neki nem félek az elutasítástól, hanem inkább attól ha emiatt tönkre tenném a baráti társaságot. Most már ott tartok nem tudok megfelelően a fontos dolgokra koncentrálni emiatt , mert folyton ezen kattogok. A kapcsolatunk elég bensőséges sok mindent megoszt/megosztott velem ,de ő szerintem maximum egy "testvérnek" tekint.


Szeretném boldoggá tenni , mosolyt csalni az arcára, fogni a kezét , beszélni vele sokat, egyszóval komoly kapcsolatot.


Számomra talán az is megnyugvás lenne ha végre összejönne valakivel, akkor fel tudnám adni szerintem végleg.


(mindketten 18 felett vagyunk , de inkább "fiatal felnőttekhez sorolnám magunkat")



2023. okt. 30. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha testvérnek tart akkor távolodni kellene tőle jó messzire...
2023. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így hosszú távon tarthatatlan. Ebbe is tönkremehet a baráti kapcsolat a többiekkel. Viszont ha bevallod az érzéseid, akkor nem biztos.


A mi házasságunk hasonlóan indult. A férjem exe is néha a társasághoz csapódott, pont az ellentétem. Ebből arra gondoltam, hogy nem vagyok az esete. Ő is azt gondolta, hogy nem az esetem.

Egyszer elmentünk csak ketten egy kiállításra, akkor azt hittem, hogy lesz valami közeledés, de nem mert, én meg elkönyveltem, hogy akkor ez részemről egyoldalú, inkább távolodok.

Aztán jöttek a csajok, és elkezdtek ármánykodni ellenünk. 😈😏 Nekik külső szemlélőként egyértelmű volt, hogy kölcsönös a vonzalom. Előbb azért kicsit elbeszélgettek vele is meg velem is, hogy mi miért nem nyitunk egymás felé. Aztán megoldották, hogy egy házibulin úgy alakuljon, hogy kettesben tudjunk lenni. Ott már igazából spontán alakult minden, a férjem végre mert kezdeményezni. Ennek meg már 22 éve. :)


Szerintem te is beszélgess egy olyan lánnyal a társaságból, akivel a kiszemelted jóban van, és finoman kérdezz rá, hogy szerinte elutasítana-e, ha nyitnál felé, mert félsz, hogy az a baráti társaságot is megbontja.

2023. okt. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a barátságnak már egyébként is annyi, hiszen titkolózol, többet akarsz. Piszkosul fog fájni, ha összejön valakivel, miközben te meg se próbáltad.


Szerintem beszélj vele négyszemközt, ha tényleg ilyen jó kapcsolatban vagytok mondd el, mit szeretnél tőle, így legalább párkapcsolatra lesz esélyed. Hogyha elutasít, akkor pedig tartanod kell tőle a távolságot, másképp évekig sóvárogni fogsz utána és lemaradsz az életről.

2023. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!