Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak jarastol szamitva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak jarastol szamitva mennyi ido utan szerelmesedtetek bele a baratnotokbe?

Figyelt kérdés

2023. nov. 6. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Soha/Sosem.
2023. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal
2023. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez fokozatos, nem varazsutesre tortenik. Egy felszines kapcsolatot kereso ember azonnal szerelemes lesz a kulsodbe. De aki mely kapcsolatra vagyik ahhoz melyebb ismeretseg kell, ahhoz pedig ido kell es fokozatos lesz.
2023. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen változó.


Viszont sajnos mivel szinte soha nem kaptam szeretetett még gyerekkent sem, így mindig túl gyorsan és irreális dolgok alapján kezdtem el kötődni..

2023. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mínusz egy hét átlagban.

Igen, én azon különc emberek közé tartozok, akik azután jönnek össze valakivel, hogy az érzelmek már megvannak...

2023. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Exemnek 1 hónappal utána lett szerelem, férjemnek meg volt már, mire összejöttünk.
2023. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég volt, hogy nem nagyszájú, nem hisztis, nem önelégült, nem beképzelt stb.


+ az a jelenet, amikor egyszer egy játszótér mellett mentünk el, egy kislabda gurult elé (gyerekek játszottak), és odafutott egy kb 4-5 éves kisfiú, majd lehajolt, a kislabdát felvette, megsimogatta a kisfiú fejét, visszaadta neki a labdát, egymásra néztek, és az a kedvesség meg gyengédség az előhozott belőlem egy olyan dolgot, hogy utána már barátnőmnek később feltűnt, hogy este nem akartam megd*gni, hanem csak azt mondtam, hogy most inkább pihizzünk, nézzünk valamit aztán bújjunk össze, de nincs kedvem a szexhez, pedig igazából az történt, hogy akkor lettem szerelmes belé, és azt hitte lázas vagyok vagy beteg, utána rávágtam, hogy szeretlek cicababa. Na ennyi.


Már nem vagyunk együtt, de azóta nem voltam szerelmes, talán pont azért, mert ami negatív tulajdonságokat írtam az elején, ami a volt barátnőmre nem volt igaz, az sajnos sok nőre igaz, és ez nekem nem nőies viselkedés.

2023. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem.. 1-3 honap alatt ha semmi nincs akkor nem is lesz.
2023. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt összejöttünk, akkor már nagyon tetszett, utána pár hét alatt beleszerettem, méghozzá a végére fülig 😍😍
2023. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem az időtől függ, lehet valakibe első látásra is beleszeretni, és járhatok valakivel hónapokig, mégsem leszek szerelmes.
2023. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!