Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan lehet,hogy nem is ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehet,hogy nem is ő tetszik ,hanem a gondolat,hogy szeretnek?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel. Egyik pillanatban teljesen oda vagyok érte,mert vicces és sok dologban egyetértünk. Ha megérint megremegek.


Nagyon sokat dícsér,ami nagyon jól esik.


De amikor valamiben nem ertünk egyet nagyon fel tudom húzni magamat és van,hogy csúnyán viselkedek vele(lerázom). Néha elgondolkodom,hogy külsőre nem is tetszik,sőt neha kifejezetten taszít.

De ha valamiért nem beszélünk,vagy nem tudunk találkozni akkor ideges leszek és én keresem.


Már azon gondolkodtam,hogy lehet nem is iránta érzek valamit,hanem a rajongása tetszik?



nov. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
hogy néz ki külsőre? Neked milyenek jönnek be?
nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem kifejezetten az ideálom. De arra sose adtam,mert ami a fejemben megszületik sose olyannal voltam együtt.
nov. 27. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik ilyesmi.
nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hááááát ez kissé társfüggés-szagú...
nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 polarbeer ***** válasza:

Legelső barátnőmmel én is így voltam.

Nagyon szerelmes volt belém, én viszont nem tudtam pontosan az érzéseimet, hiszen korábban nem volt hasonló...

Egyik tanárom meg is jegyezte, h "nem tudom, ki ez a lány, de úgy néz rád, mint egy istenre" :D


Később jöttem rá, hogy valójában nem is őt szeretem, hanem az érzést, hogy valaki nagyon szeret.

Szakítottam vele, de szerencsére nem vagyunk rosszban, és néha beszélünk.

nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.

Van elérhetőse?

Megdugná.

nov. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!