Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom folyton azon hisztiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton azon hisztizik,hogy 7 óra, vagy fél 8 neki korán van,és hagyjam aludni..5 percenként jelez az órája,de nem képes felkelni,és ha mondom neki a magamét(beszélgetni akarok) ki van akadva,hogy ne beszéljek mert aludni..Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez azért szúrja a szemem annyira,mert 1 óráig képes sorozatot nézni éjjel,amikor mondom neki,hogy jöjjön már aludni mert nem tud felkelni reggel, mindig morog és kiakad. Amikor meg lekapcsolja a sorozatait,akkor ha bejön a szobába, "hirtelen már gyorsan kell aludnia"..Érdekes,amikor a sorozatával kell foglalkoznia,akkor nem számít,de ha én szeretnék vele pár szót váltani,akkor már mindjárt álmos vagyok,aludni akarok..Reggel meg hisztizik,hogy még álmos..És folyton azt hajtogatja,hogy "ő ilyen",vagy elfogadom,vagy akkor szakítsunk..1 éve vagyunk együtt, de kezd elfogyni a türelmem..mert addig nem lehet nekilátni semminek amíg őnagysága alszik..Szerintem,férfiban ez elég kiábrándító,hogy hisztis..
nov. 28. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Próbáld meg leönteni egy vödör hidegvízzel, figyeld a reakciót.

Kutyákat is hasonló teszteknek vetik alá, állatpszszichomókusok.

nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,nem is az a legnagyobb baj,(de persze ez is baj)hogy mikor kel,hanem ezt tartom szemétségnek,hogy a sorozatnézésnél nincs késő,de a 3-4 mondatos dolgokhoz igen..
nov. 28. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatnézéshez nem kell használnia az agyát, beszélgetéshez igen. Nyilván ha soha nem beszélgettek az gond, de van hogy én is csak bambulni szeretnék, nem beszélgetni.
nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nap közben nem beszélgetünk,mert mindenki csinálja a dolgát.Ő munka közben is szokott sorozatot nézni,(nem is egyet), de nekem egész nap munka van itthon,és nem tudok kivel beszélgetni..senki sincsen a házban rajtam kívül,senki sem szól hozzám,egy hangot sem.
nov. 28. 09:46
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem dolgozik? Vagy hogyhogy nem kell felkelnie? Nem értem
nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Tehát te az összes emberi interakciódat a párodtól várod? Remélem tudod, hogy ez beteges és még a legjobb kapcsolatot is tönkretenné, nemhogy egy ilyen rakás szart mint a tiétek.
nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert gondolod, hogy osszeilletek, amikor ennyire kulonbozik az eletviteletek es alkalmazkodni sem tudtak/akartok egymashoz? Ez mar csak megszokas.
nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, reggel én sem vagyok kommunikatív, sőt! Gyűlölöm, amikor a másik nekiáll beszélni, és mondja, mondja...


Szeretnék a saját gondolataimmal foglalkozni, vagy csak kibámulni a fejemből anélkül, hogy valaki folyamat dumálna mellettem.


Mellesleg szerintem te vagy hisztis, nem ő :D

dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

"folyton azt hajtogatja,hogy "ő ilyen",vagy elfogadom,vagy akkor szakítsunk.."

Jól mondja. Ha nem vagy boldog és elégedett, szakíts.

dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!