Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszünk egymásnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszünk egymásnak egy roma férfival, de a családom nem jó szemmel nézi...? 26/N

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm kis kora óta ismeri, szinte testvérek annyira jó barátok. Ő nagyon örült ennek, drukkol nekünk, csak jókat tud róla mondani és a családjáról is. Viszont anyum, bátyám és nagyim rossz szemmel nézi ezt. Először csak barátok voltunk, de aztán kezdtem többet érezni, és pont ekkor vallotta be, hogy többet szeretne, mint barátságot, persze csak ha én is. Azonnal igent mondtam, így most udvarol nekem tegnap óta. Állandóan látni akarom, folyton hiányzik, csak dolgozik, és kb 50km-e lakik tőlem. Nem tudunk sokat találkozni. Zavar, hogy a család nem akar ebben támogatni, mert roma. A főnökasszonyom (aki nagyon aranyos meg kedves) is mikor megtudta, hogy romáról van szó, húzta a száját és mondta, hogy jaj ne, nem illene hozzád. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

nov. 28. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem adnék más véleményére ha egyszer tetszik, szerelmes vagyok különösen ha roma és nem cigó a telepről. Most hogy sikeres lesz-e a kapcsolat azt senki se tudja még ti se, de magyarral, osztrákkal se tudnád szintén. Rajtatok múlik.

Egyébként hiába lennél te magyarral ő se biztos hogy tetszene a családnak, a főnökasszonynak meg nincs köze hozzád. Döntsd el, hogy más befolyásol vagy a saját maga ura vagy.

nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
De amúgy személyesen ismerik?
nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Nagyid meghal ugyanúgy,mint a szüleid. Ha nem tetszik neki ez se meg az se, mert kitalált személyhez kötnek hozzá és te rájuk hallgatsz egyedül maradsz, mint a kisujjad.

Mégha lehetőséget se adsz annak, hogy valami szép (vagy rossz) alakuljon ki akkor mindig benned lesz a "mi lett volna ha".

26 éves vagy, nem 16. Senkinek semmi köze a te magánéletedhez, mégha 20 évvel idősebb palival is jönnél össze akkor se. Szerintem a barátnőd nem akar neked rosszat, biztos, hogy óvna tőle ha nem lenne rendes. Persze te tudod, de ne hogy megbánd, hogy azért pattintottad le, mert roma. A rasszizmus csúnya dolog bármilyen nemzetről is van szó...


(Simán lehet, hogy összejössz nem roma férfival és össze vissza fog verni, megcsalni, bántani verbálisan, nárcival, alkoholistával élsz.

Eléggé hülyeség valakit azért megbélyegezni, mert nem magyar származású.)

nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Felnőtt ember vagy.
nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Éld a saját életed, tegyél magasról arra, hogy a családod mit mond. Majd megszokják.



Pláne, hogy nem is magával az emberrel van bajuk, hanem a bőrszínével.



Vannak olyan cigány (ők kérték, hogy ezt a szót használjam) ismerőseim, akik derék, becsületes, jószívű emberek. Minden bizonnyal a kedvesed is ilyen ember.



...aztán van a csőcselék a buszon, én meg sajnálom, hogy az ilyenekkel veszik egy kalap alá a normális cigányokat/romákat is.

nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a férfi velem egyidős. Édesapámmal nagyon nagy barátok, apum születése óta ismeri, nagyon bírja. Ugyebár a szüleim elváltak pici koromban, és ahova költözött apum, abban a városban lakik ez a férfi is. Nagyon jól kijönnek, plusz az ottani barátaim is csak jót mondanak róla, legjobb barátnőm meg főleg. Tegnap beutazott hozzám a munkahelyemre, hogy ebédet hozzon. Teljesen meglepődtem, és akkor még nem voltunk együtt. Utána vallotta csak be, hogy szeretne udvarolni nekem. Nagyon megható volt. Dolgos ember, jelenleg fotósnak tanul, mert odavan a fotózásért és tehetséges is.
nov. 28. 13:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul amikor megkérdezte, hogy mi tetszik neki bennem, felsorolta részletesen. Nem azt mondta, amit általában mások, hogy "Mindent". Évek óta ismerjük egymást, azt mondta mindig is figyelt engem, és emlékszik mindenre, amiket régen mondtam amikor összejöttünk a barátainkkal.
nov. 28. 13:40
 8/11 A kérdező kommentje:
*megkérdeztem
nov. 28. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon aranyosnak hangzik :)


Nehogy engedd, hogy a családod megfosszon tőle

nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Én gyűlölöm a rasszizmust, nálam nem "bőrszínek" vannak, hanem "emberek".

Sajnos megtapasztaltam a saját börömön is, milyen ez, csak én fordítva.

Összejöttünk egy roma sráccal, de a családja nem nézte jó szemmel.

Most nem fényezni akarom magam, de tanult, szép, kedves nő vagyok. Mikor pár napig a családjánál voltunk, mindent megcsináltam (mosogattam, takarítottam, elpakoltam mindenki után stb.), tisztelettel voltam mindegyikük felé, mégsem fogadtak el, mert "én vagyok a fehér, pesti lány".

Szerintem ne érdekeljen mások véleménye, vágjatok bele, aztán majd megszokják.

nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!