Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet úgy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy párkapcsolatban élni ahol nem önmagunkért szeret a másik, hanem valamilyen érdekből van velünk? Ez milyen szeretet?

Figyelt kérdés
A valódi szeretet azt jelenti, hogy szeretlek önmagadért és elfogadlak minden hibáddal együtt. Viszont az akkor foglak szeretni, hogyha ..... (mindenki töltse ki ahogy akarja) az nem valódi szeretet, hanem a szeretet meghazudtolása. Nem mindegy hogy úgy szeretjük a másikat ahogy van önmagáért, vagy úgy szeretjük, mint egy rántottcsirkét amit, ha megeszünk eldobjuk és jöhet a következő. Nektek az utóbbi jó?
2023. nov. 30. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"akkor foglak szeretni, hogyha ..."


Én ezt így, ebben a kérdező által leírt formában soha életemben nem hallottam még senkitől.

2023. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki eldönti, hogy mi jó neki vagy mégse jó és kész. Nem kell ítélkezni a másik fölött.



Érdek lehet hitel, gyerek, félelem a jövőtől stb stb. Miért zavar téged más élete? Jó, a gyerekeset én se értem, de sajnos nem tudom befolyásolni.

2023. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Kezdjük ott, hogy már eleve az ismerkedésnél nem önmagad miatt ismerkedik veled. Pl.: Ha nem vagy 180+ pasi, vagy 80+ kilós nő vagy, vagy te vagy a portás és nem a főnök a cégnél,... akkor egyből nem áll veled szóba.
2023. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az "akkor foglal szeretni, hogyha" csak szimpla érzelmi zsarolás:D

Konkrétan ebben nőttem fel a szüleim által. Akkor foglak szeretni, ha többet keresel, ha vékonyabb leszel, ha a gyerek jól viselkedik. Szánalmas. Őszintén remélem, hogy az ilyen kapcsolatokat el tudjátok kerülni, mert nagyon durván önbizalomromboló hatással bír.

2023. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak elvarásai.
2023. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
A felnőtt párkapcsolatok 90%-a pedig vmilyen érdek alapján "szerveződik".
2023. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbb kapcsika érdekből alakul ki: leginkább a manika a fő téma.
2023. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erdek , penz, vagyon , erkolcstelensrg, befolyas.. ezeknek az embereknek sosem adatik meg az ifazi boldogsag, de keson jonnek ra .
2023. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!