Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy nő.teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy nő.teljesen az ideálom csak az a bökkenő ,hogy jóval idősebb nálam vagyis engem nem zavar ,de félek ha megtudja milyen fiatal vagyok ram se néz .19vagyok ő pedig 35 hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Nem szeretném,hogy azt gondolja csak szexelni akarok.Tényleg teljesen elvarázsolt a humora,,kedvessege,külseje,egyszóval minden megvan benne ami egy nőben kell.ismerek amúgy hasonló felállást csak ott a férfi javára.25eves a csaj 50a férfi és gyerekük is van mar.szóval így nézve nem is olyan sok a 16ev

dec. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem alarlak megbántani, de ebből szexnél többre ne tervezz. 16 év sok akkor is, a férfi az idősebb, úgy is extrém ritka, hogy tényleg működik is a kapcsolat. Ehhez hozzá jön az is, hogy a férfiak kicsit később érnek be. Egy 35 éves felnőtt nőnek te egy kis kamasz vagy, ami teljesen normális.
dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, kezdj el neki udvarolni, legyél kedves, figyelmes, próbáld levenni a lábáról :D könnyen lehet hogy nem fogsz bejönni neki, kevés nő szereti a fiatalabb srácokat, de egy próbát megér.

Én veled egykorú vagyok ugyanekkora korkülönbséggel párkapcsolatban, csak lányként. És nagyon jól működik már lassan 5 hónapja (mondjuk ehhez kellett az is, hogy párom kicsit gyerekes a korához képest, én meg a sok szar miatt amit átéltem, korán túl komoly és megkeseredett lettem :'D)

dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Milyen kapcsolatban álltok, honnan ismeritek egymást?
dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Férfiként, tapasztalatból írom!


HA kezd is veled, nem lesz nagy jövőtök. Ő gyerekre és anyagi biztonságra vágyik, amit te nem tudsz megadni, hacsak nem dúsgazdag a családod.

dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Én pl. nem vágytam gyerekre 35 évesen, és az anyagi biztonságot is magamnak teremtettem meg, nem mástól vártam el..

Max. szex lehet ebből, már ha tetszel a nőnek persze.

dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Áh, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem esélytelen. 32 vagyok, de egy 19 éves még nagyon fiatal...
dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Én 34 vagyok, és nekem még a 25 évesek is fiatalok. Nem hinném hogy én lennék a túl komoly, inkább a mai fiatalok gyerekesek.
dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van tétje annak, hogyha elutasít?

Hasonlóan látom, mint 2-es, legyél vele szimplán csak figyelmes, beszélgessetek, kérdezz, ezzel kaput nyitsz a kapcsolatnak. Legyen hobbid, hogy ne tűnj életképtelennek és szeress róla beszélni, de ne is vidd túlzásba. Ha annyira lehetetlen lenne összejönni egy idősebb nővel, akkor nem lennének ilyen párok. Szóval hajrá! :)


32/n

dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!