Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik h x ev baratsag utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik h x ev baratsag utan egyszer csak elkezd tobbet erezni?

Figyelt kérdés
Volgatok mar ugy h vokt 1 baratotok eveken keresztul de csak evek multan szerettel bele?

dec. 5. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem igen.
dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Az haver az esetek tobbsegeben. A barat az majdnem testveri kapcsolat, a testveredbe meg nem tudsz beleszeretni.
dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy lány aki először csak barát volt, majd 2 évig haverom csaja, aztán szakitottak és egy kb jó 1,5 évig nem találkoztunk. Mikor újra összejártunk hatalmas barátság lett belőle, folyton együtt lógtunk, órákig telefonáltunk, ha valahova mentünk sokszor kézenfogva, bulik után mindig nála aludtam (no szex). Kis város és a helyi bulikban sokáig azt hitték hogy egy pár vagyunk mert együtt jöttünk mentünk mindig mindegyikbe. Nálam már hónapok múlva kezdett érlelődni hogy több mint barát csak nem jeleztem nyilvánvalóan. 2 év ilyen kapcsolat után egyszer kiöntöttem a szivem neki mert láttam nála is van valami, piásan mikor fel volt szabadulva sokszor mondott olyat amit szerettem hallani +csókok... Na lényeg hogy könnyezve benyőgte h ne talizzunk többet mert nem jó ötlet ha összejövünk. fasz se érti az egészet mai napig de azt hittem bele pusztulok. 4 évre diszidáltam miatta németbe csak hogy könnyebben el tudjam feledni. slussz poén, hogy mikor haza jöttem és sétálok haza a busztól ott jött szembe egy diszgyökér emberrel meg egy másfél éves forma kislánnyal. Bele menekült egy fos kapcslatba inkább de láttam a szemein hogy könnyes lett. Jól el kalandoztam.

.. Több barátba vagy haver nőjébe sosem estem bele, mondjuk van olyan haver akinek a nőjét aki alapból jó barát, (szinte családtag) akkor sem dugnék meg ha muszáj lenne olyan ronda

dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Álalában azt mondják hogy a pasik esnek szerelembe a barátnőjükbe, a nőknél ez nem.jellemző, ők tudnak csak barátkent tekinteni a pasira. Amugy kerdező lány vagy pasi vagy?

Nekem is van barátnőm egy éve, voltak dolgok, de nem léptük át, a baratságot megtartva inkább. Persze biztos létezik hogy idővel többet kezd érezni valamelyik, vagy mindkét fél! Ha nagyon passzol minde, lelkitársak, akkor tuti kialakul valami vonzalom!!!

dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En vagyok a no. De itt olyan esetre gondoltammamkkor ugy barat 2 ember h vonzalom sincs csak tenyleg barat. Es ez h tud x ev utan egyshercsak kialakulni a vknzalom meg szerelem aki eddig ott volt az orrom elott es nem vknzodtam
dec. 7. 16:11
 7/8 anonim válasza:
Irtam privátot. 5 ös vagyok
dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen.

10 év barátság után jöttünk össze. Bár nem fogom tagadni, mindig is szimpatikus volt, és szépnek tartottam, de sokáig nem volt meg az, amitől ez ne csak egy barátság lett volna.

dec. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!