Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy társfüggő személlye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy társfüggő személlyel párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Pro és kontra?

dec. 17. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Társfüggő?

Úgy érted, házasságban, akár 50 éven át, mint anno az emberek nagy százaléka, gyerekeket nevelve, közös célokkal, életvitellel?


Micsoda beteg emberek ezek, phej, ezeknek pszichológushoz kellene járni...

dec. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Néha eléggé megterhelő tud lenni.

N

dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl van reagálva ez a téma...


Itt az oldalon mindenki társfüggőként van beállítva, aki párkapcsolatban szeretne élni, heti egynél többször talizni a párjával és mondjuk mindennap beszélni. Van néha itt olyan kérdés, hogy a pasim nem keres napközben, aztán ezek alatt egy csomó komment, hogy mekkora kapcsolatfüggő szar vagy, hogy nem bírsz ki egy napot sem a palid nélkül. Pedig egyáltalán nem normális, ha nem beszélnek a párok, ha szerelmes vagyok, akkor sokat akarok vele beszélni és ez tény.


Akkor beszélhetünk függőségről, ha tényleg csak annyi a lényeg az embernek, hogy legyen mellette valaki abból a nemből, amit szeret, mert ha nincs, akkor életképtelen, szakításkor persze egyből keres is valaki mást, mindegy, hogy kit, vagy már eleve megvolt neki és ő szakított. Ilyennel volt tapasztalatom, és hát vele tényleg szar az élet. Eleve csak azért jött velem össze, mert velem lehetett, másnál nem volt esélye, de utálta az egész személyiségemet, azt, aki vagyok, amilyen vagyok, mindennap bántott miatta. Ha csak annyit akartam, hogy egy veszekedés után hazamennék lenyugodni, akkor beparázott, hogy szingli lesz és elkezdett sírni meg érzelmi zsarolni és mivel férfi és erősebb ezért lefogott tiszta erőből, hogy ne tudjak hazamenni. Szakítást fel se mertem hozni, mert eljátszotta, hogy szívrohama van a metró megállóban. Végül szakítottam vele (apámnak kellett hazavinnie), akkor meg nekem sírt, hogy kell neki valaki és bár utál bulizni azért elmegy hogy legyen csaja, meg hogyha megint vége lenne egy kapcsolatának akkor belehalna, és még tőlem kért tanácsot, hogy hol találhat rendes lányt. Tehát neki nem én kellettem csak az volt fontos neki hogy párkapcsolatban legyen. Mondta is hogy azt hitte azzal hogy beleszerettem egyszer már meg is tarthat és természetesnek vette hogy vagyok neki.

dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a társfüggő az, akinek mindegy, csak legyen társa (ilyen emberek azok is, akik nem mernek szakítani egy rossz kapcsolatban). Na ha ez kiderülne biztosan szakítanék. Engem szeressen, ne azt, amit adok.
dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!