Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha kevés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha kevés a szex, de szeretem a párom?

Figyelt kérdés

Számomra ritka és amikor van, akkor sem annyi, hogy számomra kielégítő legyen a szex.

Nekem többször, több kellene.

Amikor ez szóba kerül, akkor az a vége a beszélgetésnek, hogy megpróbálja magát összeszedni, de nem kierőszakolni akarom a szexet.

Ha kezdeményezek elutasít, aztán jön a "most haragszol?", "Már nem szeretsz?"...

Nem akarom benne növelni a megfelelésikényszert, így lényegében akkor beszélünk a szexről, ha ő felhozza és akkor is mindig próbálok a lehető legmegértőbb lenni, nem akarom őt bántani, mert szeretem és amúgy jól kijövünk és nem akarok sem szakítani, sem mással lenni, csak néha olyan jó lenne egy igazán jót szeretkezni. 28 és 29 éves nők vagyunk, ha ez számít... 7 hónapja vagyunk együtt, 4 hónapja együtt is élünk.


dec. 24. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen esetben max megoldod magadnak, sajnos sok kapcsolat megy tönkre a szex hiánya miatt.
dec. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akar szexelni? Korábban nem volt probléma? Mi változott? Tesz bármilyen erőfeszítést, a változásért?
dec. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerintem lelkileg nagyon rosszul van, retteg az elhagyástól, megfelelésikényszeres is eléggé.

Sokat sír, állítólag "csak szomorú", nincs oka.


Természetesen már az elején is ilyesmi természetű volt, szóval nem gondoltam, hogy egy életvidám személy, de a szex több volt, aztán ahogy összeköltöztünk, én elkezdtem dolgozni (az első 3 hétben nem dolgoztam, mert messziről költöztem, munkát kellett keresnem), ő is visszament a szabadságról egyre ritkább lett, ha közeledek többnyire elutasít. Ha kedve van, kezdeményez, de ennyi. Néha eszébe jut,hogy lehetne több a szex, okolja magát, mondja, hogy majd igyekszik, aztán szexelünk, mikor épp egyszerre vagyunk otthon és nem túl fáradt, kedve is van... Ha nincs így, akkor meghallgatom, hogy nekem hogyan van ennyi energiám, ő meg milyen rossz szerinte és alszunk 😅

dec. 24. 07:48
 4/12 A kérdező kommentje:

Megoldhatom magamnak, persze, de az csak tűzoltásnak jó.

Kicsit többre vágyom, de ha ezt elkezdem mondani, akkor jön, hogy biztos majd megcsalom, elhagyom, keresek mást.

dec. 24. 07:50
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

28 és 29 éves nők vagyunk, ha ez számít...


Lehet, hogy szeret de közben ráunt a kagylóra. Közben meg szeretne fulladozni a gyulaiban és rákócziban felváltva. 🤷‍♂️

dec. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit többször közeledj felé. Tök.lényegtelen, hogy Ő nem teszi. Lehet nem is mer. Próbáld meg, legfeljebb elaszotok közben. Nagy kaland. A lustaság, a nem akarom zavarni nem visz előlrébb ebben.
dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló jutott az eszembe, mint az 5 ösnek. Lehet, hogy csak azért van veled, mert tőled szeretet kap és csalódott a férfiakban, ezért inkább feléd fordult, de igazából jobban kívánna egy pasit?
dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát ezt kétlem, mivel mindig is nőkkel/lányokkal volt kapcsolata, egy szexe volt férfival, az is inkább csak egy be nem fejezett dolognak tekinthető, mert neki nem volt jó, pedig elmondása szerint olyannal próbálta, akivel jóban van, bízik benne és ez a próba is inkább egy kisbaba iránti vágyából fakadt, nem abból, hogy vonzódna a férfiakhoz. Viszont inkább félbehagyták, mert rosszul érezte magát, nem volt neki jó.



Hogyan közeledjek úgy, hogy utána ne érezzem magam rosszul az újabb kudarctól/elutasítástól? Hogyan ne bántson a tudat, hogy neki ez csak egy újabb nehéz szituáció, amiben én értetlen, akaratos és nem kívánatos vagyok neki?

dec. 24. 08:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sehogy. Nekem volt ilyen kapcsolatom. Ő nem akart vele foglalkozni és csak egyre rosszabb lett és teljesen eltávolodtunk a végén. Itt akkor lehetne javítani rajta, ha mindketten akarjátok. Valami csak van nála, amiért nem akarja. És ezt csak ő tudja kideríteni, ha ő maga sincs tisztában vele. Te vagy elfogadod, hogy ennyi van és kész vagy tovább lépsz.
dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Sokat sír, állítólag "csak szomorú", nincs oka."


Ezen felül nem akar szexelni, miközben állítása szerint minden jó. Ne haragudj, de pár hónap alatt nem ezen a szinten kellene tartani, gondolom ezt te is tudod. Párod nem tudja mit akar és képtelen múltbéli traumáit egyedül feldolgozni, miközben segítséget se vesz igénybe. Nem tudom pontosan mi a baja, és te se fogod tudni, hiszen képtelen megnyílni, így ez elég nyögvenyelős kapcsolat lesz. Helyedben elgondolkodnék a folytatáson, mert éveket elvesztegethetsz egy olyan személy mellett, aki nem áll készen egy párkapcsolatra, csak beleugrott.

dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!