Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi mindig egyértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mindig egyértelműen tudja, ha egy nővel képzeli a jövőjét?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha erre rákérdez a nő és nem tud rá válaszolni? Jogos a csalódottság, és az a következtetés, hogy valószínűleg akkor nem bele tervez? Vagy mi lehet, ami elbizonytalanít valakit ilyen helyzetben?
jan. 4. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Van, aki tudja, van, aki nem.


Én nem tudom, de más meg igen.

jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindig tudtam, es azt is, ha nem igy kepzelem, ami a velem testi kapcsolatban levo lanyok kb. 95%a volt. De oszinte voltam ilyen téren, igy senki nem sérült.
jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak akik ködképeket kergetnek. Pl azok se tudnak kapcsolatban elkötelezodni.

Aztan mikor a másik lelép jonnek azzal hogy mégis meggondolta magát.(közben nem, de birtokolni akar)

jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, csak sokan vannak akik elkapkodják, elébe akarnak menni a párkapcsolatnak, ez által rossz emberrel ismerkednek meg, és az életük totálisan félre megy. Majd amikor elvileg időben már megjelenik az aki neki lett volna rendelve. Már foglaltak, vagy éppen az életük már olyan vágányon van, ahonnan kizárt, hogy kapcsolatba tudjanak kerülni..
jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amik nem tetszenek neki benned, és azok miatt nem biztos benne, de szakítani meg nem akar, mert tudja hogy nem kapna jobbat.
jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mi van akkor, ha erre rákérdez a nő és nem tud rá válaszolni?"


Akkor az van, hogy az illető ki vár és csak addig van veled, amig nem talál valaki mást. Érdek.

jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA ennyire bizonytalan a pasi, akkor az azt jelenti, hogy nem akarja igazán a nőt. Azt konkrétabban lehet tudni, hogy valakivel akarsz lenni. Az, hogy már egyáltalán nem akarsz-e vele lenni, talán bizonytalanabb, mert ugye ha nincs más, akkor jobb a semminél.
jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyi, nekem eddig azok a pasik, akik komolyan gondolták velem, állandóan írtak/hívtak, hamar össze akartak költözni, pár hónap után emlegették a gyűrűt…ha egy pasi téged akar ott nincs kétséged. Akinél van, az nem akar, főleg, ha ezt konkrétan ki is mondja🤣
jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mióta vagytok együtt, mennyire ismeritek egymást. Azért ha már régebb óta tart a dolog, de a pasi ennyire bizonytalan, az nem jó jel. De az is lehet, hogy nehezebben beszél az ilyen dolgokról, megfontoltabb típus.
jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!