Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik szerint olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint olyan fontos a szintezés betartása, hogy két embernek centire pontosan ugyanolyan életszínvonalon kell élnie, hasonló teszsírszázalék kell, hasonló végzettség és sorolhatnám még mivel magyarázzák a szerelmet?

Figyelt kérdés

Engem mindig undor fog el amikor ilyen kőracionálisan mondják, hogy két embernek egy szinten kell lennie és punktum, a feudális viszonyoktól véletlenül se szabad elszakadni. De a szerelem soha nem így alakul ki, hogy szinte a tükörképe a másik és hopp hirtelen szerelem alakul ki. Sokszor nem egy szinten levő emberek szeretnek bele egymásba és valamiért mégis működik. Ha vannak anyagi különbséges megoldják ezt a problémát, ezek a különbségek amúgyis múló dolgok, mert változhatnak a fizetések, át lehet térni közös kasszára, egy normális kapcsolatban nincs én pénzem te pénzed, nem liberalizmus van, hanem kommunizmus, ami két ember között működőképes. Mikor utcán vagyok nem azt látom, hogy pároknak centire pontosan ugyanannyi testzsír százalékuk van, rengeteg olyan alkalom van, hogy a túlsolyos csaj, pasi kapcsolatban adja le feleslegeit, hogy jobban tetszen a párjának és együtt főznek egészségesen. Hasonló végzettség nonszensz, mert ismerkedtem nagyon primitív mestediplomással és baromi művelt szakmunkással is, sznob státusz szimbólum végzettség alapján szűrni. Egy valami biztos a szerelem vak.


Azért írtózom a szintezéstől, mert olyan, mint egy propaganda és ráadásul ideológia szerű. Terjesztik ezt a hülyeséget és kiírtják a másikból az ösztönösséget és átveszi a hideg racionalitás ami senkinek se jó. Aki ilyenek miatt utasít vissza valakit, mint amit fentebb egy baromi jó szerelmi kapcsolatot szalaszthat el és a kőracionalitásával kifoghat egy langyos szar szerű kapcsolatot ahol elmondhatja azt, hogy hurrá egy szinten vagyunk, de a szerelem smafu. Emberek, nincsenek szintek, mindgyájan homo sapiens sapiensek vagyunk ennyi az egész a többi az egy kapitalista propaganda.


jan. 4. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem értettem a hozzád hasonló embereket. Te így gondolod, jó neked. Miért hiszed, hogy nálad van a Szent Gràl és a te véleményed az Isteni üzenet?

Én úgy gondolom kell egy racionális szűrő és kell a szerelem is, mert egyik nem zárja ki a másikat.

Ha vakon a nagy szerelemben csak mész, könnyű szakadékban végezni.

Engem nem zavar, ha valaki így oldja meg, de gyerekekkel dolgozom. Tudod hány anya van 2-3, akár több gyerekkel ugyanennyi apától, mert mindben hitt, mert csak a szerelem számít? Hány ember lesz drogos mert a párja az és elhiszi, hogy nincs azzal baj? Hányan akarnak megmenteni a nagy szerelemben embereket, amibe olyannyira belebuknak, hogy őket is csak kötéllel lehet visszahúzni a bajból?

Az, amit te hírdetsz épp olyan végletes és vak, mint ami ellen beszélsz.

Én kb azonos anyagi szinten lévő, azonos normarendszer szerint élő, hasonló elfoglaltságokat kedvelő, külsőre tetsző (ami az enyhén izmostól az átlagos, esetleg néhány plusz kilóig terjed jellemzően, én is ide tartozom), azonos jövőképpel rendelkező, nálam alig öregebb, vagy maximum 1-2 évvel fiatalabb társat keresek. Miért?

Nem kell a feszültség az anyagiak mitt, se azért, mert nagy a különbség, se azért, mert miatta le kell adnom a szintből, amit megszoktam. Azonos normarendszer gondolom evidens és érthető, remélem. Hasonló elfoglaltságok, hogy legyenek közös pontok.

A testalkat az, amiben a legkönnyebben engedek, de a puha, zsíros test taszít, mindig is így volt. Azonos jövőkép megint elég nyilvánvaló elvárás. A kor meg azért lényeges, mert gyereket is szeretnék még, lehetőleg nem egy 40es apukával.

Összejöhetnék egy tanulatlan, minimálbères, szüleivel együttélő, nálam 10 évvel öregebb, vagy fiatalabb, állatgyűlölő, otthonülős, vagy bulicsászár pasival is, csak fogalmam nincs minek.

jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te ismerkedj úgy ahogy te szeretnéd és majd talán akad olyan személy aki hasonlóan gondolkodik. Nem változtathatod meg más gondolkodásmódját. Lehetséges hogy már voltak olyan kapcsolatban és megjárták. Óvatosabbak. Nem kell mindenkivel törődni, csak azzal törődj, aki te veled teszi.
jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. senkinél nincs ez a centizgetés, hogy mindenben nagyon hasonló legyen. De hadd döntse el mindenki, milyen különbség fér bele neki itt vagy ott! A magam részéről azt mondanám, vannak olyan területek, ahol ne álljunk távol egymástól az adott személlyel (pl. intelligencia, ápoltság). De súlyban, magasságban (alacsony vagyok, karcsú) pont, hogy a nálam jóval nagyobbak jönnek be általában.
jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont az van, kérdező, hogy ezek a szintezések NEM racionálisan történnek. Természetesen mindenki a saját közegében ismerkedik. Sőt barátkozik is.


Ez nem azt jelenti, hogy szigorúan diplomás a diplomással, hanem azt, hogy ott lesz a közegedben az, akivel összejössz.


Ez azt jelenti, hogy ha te minden hajnalban lemész futni, előbb fogsz beszélgetni egy futótársaddal, vagy egy kutyasétáltató nővel, mint azokkal az emberekkel, akik az ABC előtt hörpintik fel a kis felesüket. És persze, léteznek alkesz dokik is, de mi valószínűbb? Hogy aki ott piál hajnali 5-kor, az utána megy betont önteni? Vagy a kórházba rendelni?

jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
És azért irtózol a szintezéstől, mert nálad jobb csajokat akarsz.
jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok, hogy ki kivel jár általa nem vállnak be, mert a szerelem vak, mint írtad, de ha elmúlik a szerelem és túlságosan mély a szakadék, egyik se akar kompromisszumot kötni már akkor vége is a kapcsolatnak.
jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Fogadjunk, hogy te akarsz magadnál jobb nőt, és nyitottságod is csak felefelé tart, lefele irányban már nem.
jan. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az max tizenéves korban történik, hogy szerelmes leszek az osztálytársamba és az sem érdekel, hogy putriban lakik.


Felnőttként megismerek valakit, találkozgatunk és egymásba szeretünk. Ha nem vagyunk elhízott antiszociális introncelek, akkor nem az első 5 percben fogunk halálosan szerelembe esnünk.


Van lehetőséged, hogy a milliárdos mama kedvencét, vagy a pénzét egy mozijegyre is sajnáló (helyettesítsd be a kedvenc tulajdonságodat) esetleg idő előtt leépítsd.


Ez nem szintezés. Olyannal jövök össze, aki erkölcsi éetékrendjében, intellektusában hozzám illik. Ha neked ez nem tetszik, kapjál hányingert, szived joga.

jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Félreértetted nagyon a "szintezést". Ez nem testalkat vagy anyagi helyzet. Egy gazdag szintje nem a gazdag. Egy soványé nem a sovány, és így tovább. A szinted mindig az akiknek bejössz, akiknek kellesz, akiknek tetszel. Mindenki látja a saját életében nőként és féfiként is, hogy kik kezdeményeznek nála vagy kik fogadják ha ő közeledik és kik nem. Aztán ismerkedés közben tovább szűrődsz személyiség és anyagi szint szerint is sokaknál, ez így normális.
jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!