Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor pirul el egy felnott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor pirul el egy felnott ferfi? Ha szerelmes?

Figyelt kérdés
jan. 10. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha melege van.
jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat iszik, szégyenlős alapjáraton, kellemetlenül érzi magát. A szerelemhez semmi köze.
jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarba van, kínos helyzetbe kerül.
jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha a gatyájába élvezett egy csóktól.
jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj úristen, semmi köze a szerelemhez. Tesóm elpirult, amikor egyszer kínos helyzetbe hoztam (amúgy gyökérség volt részemről). Hár kurvára remélem, hogy nem szerelmes belém.
jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szocfóbia.
jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha dugni akar.
jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán nem baj ha mint felnőtt nő, írok.

Én ilyenkor téli hidegből ha bemegyek fűtött helyre, nem rögtön, kis idő múlva ég az arcom, nem csak érzem, látványos is, piros kétoldalt az "orcám". Persze ha minimálisan zavarba is jövök, vagy izgulok, sietek, vagy esetleg "idegállapotba kerülök" 😁, az felgyorsítja a folyamatot.

Szerintem férfiban is van ilyen.

jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy ha tudja, hogy azt gondolod róla, hogy szerelmes. Egyszer volt egy srác, akibe évek óta szerelmes voltam és amikor mindenféle ürügy nélkül benézett a munkahelyemre velem beszélgetni, tetőtől talpig elvörösödött. Tény, hogy szerintem én voltam előbb vörös. Valami volt, a kollégák hamar pletykálni kezdték, hogy jár hozzám, ami a fülébe jutott és nem jött soha többé. Tudom, hogy volt valami, de azt is tudom, hogy évekig volt szerelmes egy csajba, aki dobta és akit szerintem nem hevert ki soha. Talán meglátott bennem valamit, de amikor elindult a pletyka, rögtön kihátrált. Ijesztő, amikor más kimondja, amit te magadnak se vallanàl be. Én megértettem, miért hátrált ki és soha többé nem engedtem közel. Később volt még 1-2 bátortalan próbálkozás, de én nem akartam pótlék lenni a nagy szerelme után, haragudtam is, amiért nem tudta, mit akar. Esélye se volt közel kerülni, de annyira nem is akart.


Később is pirultak el tőlem, de az biztos nem szerelem volt, csak egy sokkal fiatalabb sráchoz hozzászóltam és félrenyelt meg kirohant a teremből vörös képpel. Szerintem őt az egész női nem hozta zavarba. 😆

jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rajtam nem látszik mert csoki fiú vagyok.
jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!