Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vagy egyből gyorsan beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy egyből gyorsan beleszeretek valakibe vagy egyáltalán nem, ez vajon ritka dolog és ezért szenvedek az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Romantikus alkat vagyok és a szerelem vagy egyből jött valakinél vagy soha. Nem tapasztaltam még olyat, hogy valakinél később alakult volna ki, hiába hagytam időt nem ment. Úgy érzem emiatt megy nehezen az ismerkedés és eddig csak viszonzatlan szerelem volt ami miatt párkapcsolatom se volt. Kalandjaim voltak, de annyira nem élveztem egyiket se akikkel voltam jobban élvezték. Sokszor mondják nekem azt, hogy hagyjak időt, aztán később alakul, hiába hagyok időt nem tudok beleszeretni. Én úgy érzem csak azokkal tudnék párkapcsolatot kialakítani akit egyből vonzónak, szimpatikusnak találom és beleszeretek.
jan. 10. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nem a romantikussag az oka. Az idealizált plátói szerelembe könnyű szerelmesnek lenni. O nem hagy el, nem csal meg, stb. Egy normális kapcsolat annak hibáival, rizikoival pedig veszélyes. Nem itt van a gond?
jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szeretet az tartós.

A szerelem átmeneti.


A vonzódás, hogy ki a vonzó számunkra az első percekben eldől.

Persze meztelenül még okozhat csalódást de azért nem egetverőt.


Vonzónak sokakat tartunk vonzónak, ez azt követi, hogy szóba állunk e vele vagy sem.

És utána idővel eldől, hogy milyen ember is ő mire számíthatunk.

Ha ez nem tetszik akkor tovább kell keresgélni.

jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hajtod túlságosan a szerelmet véletlenül?
jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és sokan gáznak tartanak, mert nem szokványos. Én is ilyen vagyok, vagy egy hét alatt beleszeretek, vagy soha. De mindenkibe beleszerettem legkésőbb akkor, amikor lefeküdtünk, szóval sosem jártam olyannal, akit nem szerettem. Rá is b.asztam sokszor, mert mások emg csak vártak, húzták az időmet, hátha belém szeretnek, majd kidobtak hónapok múlva azzal, hogy képtelenség belém szeretni.
jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!