Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a vizsgabizto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a vizsgabiztosomba. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgám volt ami sikerült is , de megtetszett a vizsgabiztos. Nem tudom hogy ezt hogy adhatnám a tudtára mivel már nem fogunk találkozni. Nem tudom az elérhetőségét sem. Valami ötlet?
jan. 10. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyse ha ő nem közeledett, nem adott jeleket, hogy tetszel neki.
jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatód tudni fogja ki volt. Egyébként elég kemény hogy egy kb. fél órás - órás vizsga alatt szerelmes tudsz lenni valakibe akit akkor láttál életedben először 😂
jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Lány vagy fiú vagy? Mert ha fiú akkor nem biztos hogy homár a vizsgabiztos. Másrészről meg első találkozáskor tetszik valaki már rögtön alá akarsz feküdni aki meg tetszik?
jan. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék, pár kérdéssel odébb meg írják a nők, hogy a férfiak 90%-a nem vonzó nekik.

Gondolom nő a kérdező, férfi a vizsgabiztos, vagy a kérdező halál igénytelen, vagy brad pitt a vizsgabiztos.

jan. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!