Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem hiányzik az életembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hiányzik az életemből a szerelem?

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem? Boldog vagyok,de mégis úgy érzem hogy hiányzik valami az életemből... 7 hónapja lett vége a kapcsolatomnak a volt párommal, és úgy érzem hogy készen állok egy újra..de valahogy senkit se találok aki megfogna. Velem lenne a probléma vagy tényleg ilyen nehéz manapság párt találni?
jan. 11. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nehéz. Hány éves vagy?
jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Inkább a boldogság hiányzik, annak örülnék is. De ahhoz nem szükséges egy másik ember, pont ezért értékesebb.


A szerelemmel az a baj, hogy egy másik ember kénye-kedvének teszed ki magad és amikor lelép, onnantól jön a szenvedés, ami nem elkerülhető.

jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2-erdekes fogalmad van a szerelemről. Jó esetben ez nem erről szól.
jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ismerkedj.
jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ismerkedem, de nem találok olyat akivel jól, gördülékenyen menne az egész. Nyitott vagyok a férfiak felé, érdeklődni is szoktam az iránt akivel éppen ismerkedem de semmi. Látom, hogy nem az lenne a probléma hogy nem találnak engem szimpatikusnak, de valahogy nekem az az érzésem, hogy visszalépnek az ismerkedési fázisban és passzívabbak lesznek. Igen, tény az hogy a többség számomra nem elég extrovertált, ami még nem is lenne probléma de olyan mintha a randik menetét is mindig én vinnem
jan. 11. 19:06
 6/15 anonim ***** válasza:

3.


Minden érzés veszélyes, amihez másik ember jelenléte vagy létezése szükséges. Visszaélhet vele, ellened fordíthatja, kihasználhat, meg úgy összességében, nem lehet bízni senkiben sem, akármikor továbbállhat, ha olyan kedve van. Mindenképp szenvedés a vége.


Nem lehet a boldogságot vagy bármit ilyen ingoványos talajra építeni.

jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az ha kicsit segítesz a pasinak hogy mit szeretsz csinálni nem gond szerintem így könnyebben szervez randit.


Legyél nyitott jön majd az érzés.

jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-hat mire lehet építeni? Racionalitásra? Az aztán nagy boldogság. Ennyire nem szabad bizalmatlannak meg pesszimistanak lenni. Mi értelme van az életnek érzelmek nélkül?
jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
5-sajnos ez jellemző a mai pasikra, én is ezt tapasztalom.
jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8.


Ezen tűnődöm én is.


Van okom erre a bizalmatlanságra, első kapcsolatomban megcsalt a másik fél, ráadásul szinte bármilyen erkölcsi vagy morális fenntartás nélkül. Miért ne történne ez meg újra? Mi akadályozná meg?


A másik, az az érzés, ami elrontja, hogy tudod, hogy amikor vége lesz, akkor szenvedni fogsz. Minél inkább szerelmes voltál, annál jobban. Tehát a szenvedés elkerüléséhez sajnos ez is hozzátartozik.

jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!